UA
RU

Курс із самозахисту для дівчаток віком від 12 до 18 років: благодійний проєкт бренду LAMEL

Редагувати переклад
Кожні 10 гривень з продажу декоративної косметики
 LAMEL, український бренд перераховуватиме у
 «Фонд Маша»,
 на підтримку проєкту
 «Смілива».
 В його рамках учасниці, дівчатка віком від 12 до 18 років, пройдуть курс із самозахисту та відвідають 5 групових сесій із психологом.

Курс із самозахисту для дівчаток віком від 12 до 18 років: благодійний проект бренду LAMEL-Фото 1

Проєкт «Смілива» проводитиме курс із 12 занять самозахисту для дівчат-підлітків, а також 5 групових сесій з психолагами. Таке поєднання фізичної та психологічної роботи спрямоване на навчання підлітків помічати перші «дзвіночки» будь-якої форми насильства та давати відсіч. Головна мета проєкту – у майбутньому зменшити кількість жертв домашнього насильства.

Заняття з фізичної підготовки проходитимуть під кураторством професійних тренерів з самооборони, а психологічні сесії будуть проходити з психологами, які мають досвід роботи з жертвами будь-якого виду насильства. Проєкт розрахований на дівчат віком від 12 до 18 років, в першу чергу місце буде надаватися тим, хто найбільше постраждав від російсько-української війни: тим, хто має втрати у родині, не може повернутися додому через небезпеку обстрілів або втрату житла, свідкам воєнних злочинів та дівчатам-переселенкам з Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей. Участь у проєкті безкоштовна.

Курс із самозахисту для дівчаток віком від 12 до 18 років: благодійний проект бренду LAMEL-Фото 2

Кампанія «Моя сміливість» має ціль не лише підтримати проєкт “Смілива”, а й допомогти кожній українській дівчині пробудити в собі сміливість у різних її проявах: сміливість не відкладати життя на потім, сміливість боротися та протистояти обставинам, сміливість продовжувати мріяти, втілювати свої бажання, сміливість турбуватися про інших, не бути байдужим, попри будь-які обставини та незважаючи ні на що.

“Ми хочемо нагадати всім дівчатам, що дбати та турбуватися про себе – це сміливість. Творити та не відкладати на потім – це сміливість. Любити і обирати себе – це теж сміливість. Саме час діяти тут і зараз, вірити в себе, не здаватися та хоробро перемагати страхи і виклики. Бо українки завжди були втіленням сміливості, незламності та краси”, – ділиться команда LAMEL. 

Курс із самозахисту для дівчаток віком від 12 до 18 років: благодійний проект бренду LAMEL-Фото 3

Своєю історію сміливості LAMEL пропонує ділитися у соціальних мережах під хештегом #моясміливість.  Детальніше про проект “Смілива” можна прочитати тут.

Читайте також: СПРАВА ПРО ЗҐВАЛТУВАННЯ НА ЗАКАРПАТТІ: БОРОТЬБА ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ