UA
RU

Курс на натуральність: Як виглядають наймодніші брови 2020 року

Редагувати переклад
Тренд, який змусить вас скасувати запис до майстра-бровіста.  
Курс на натуральність: Як виглядають наймодніші брови 2020 року - Фото 1

"Родзинка", яка надає особі особливу значущість, деталь, яка вибудовує каркас обличчя наново, акцент, який може як зруйнувати образ, так і піднести його на пік популярності. У різні епохи брови залишалися трендовою частиною іміджу жінки. Відродження славилося модою на відсутність будь-якого волосся на обличчі, 1920-ті запам'яталися драматичною чорною "ниточкою", а 60-ті подарували культовий і вже класичний образ жіночності. Розкішні "соболині" брови стали популярними 10 років тому, і відтоді залишаються у тренді. Змінюються лише певні нюанси, а спрямованість на маскулінність також незмінна.  

Курс на натуральність: Як виглядають наймодніші брови 2020 року - Фото 2

Читай також: Аромат-антидепресант: 5 парфумів з пудрою ноткою.

Акцент на природність лінії брови, на збереження природності росту волосся – найактуальніші тренди. Втім, це анітрохи не заважає їм доповнюватися новими акцентами вже наступного сезону. Восени 2020 в моду вступає новий хіт - "хлопчачі" прямі брови з акцентом на натуральність. 

Курс на натуральність: Як виглядають наймодніші брови 2020 року - Фото 3

Класичний вигин, арка або навіть "куточок" завжди вважалися відмінними деталями ніжного образу. фемінного та елегантного. Приготуйтеся до того, що в новому сезоні вам доведеться відмовитись від цього невеликого, але такого значущого нюансу. Брови позбавляються вигину, набуваючи абсолютно прямої та точної лінії.  

Курс на натуральність: Як виглядають наймодніші брови 2020 року - Фото 4

Як натхнення подивіться архівні фотографії Брук Шілдс — брови цієї актриси взагалі можна назвати одними з найкрасивіших за всю історію сучасного світу. Такі густі, темні, акцентні – вони притягують погляд та стають головною деталлю б'юті-Образу. Восени 2020 року вам потрібно максимально наблизити свій образ до іконічної цибулі - такі правила майбутнього сезону. 

Курс на натуральність: Як виглядають наймодніші брови 2020 року - Фото 5

Читай також: Стиль успішної жінки: 6 укладок, що не суперечать офісному дрес-коду.

Якщо поки що вам складно зрозуміти, як саме відтворити “первозданный” образ, прислухайтеся до порад професіоналів. Візажисти рекомендують відрощувати натуральні брови, але не робити їх надмірно драматичними. Концепція образу Кари Делевін тут не спрацює - різні "надмірності" будуть виглядати недоречно і трохи застаріло. Красиві брови, злегка підсвічені зсередини за допомогою легко торкання блиску – невинно, ніжно та дуже зворушливо. 

Курс на натуральність: Як виглядають наймодніші брови 2020 року - Фото 6

Якщо вашим бровам бракує кольору, можете зробити їх помітнішими за допомогою підводки — саме так робили візажисти на осінніх показах Dior и JW Андерсон. Вам потрібно постаратися зімітувати природну лінію росту брів - вибирайте засоби з невеликими волокнистими частинками, які і нададуть бровам той самий бажаний "хлоп'ячий" вигляд. 

Курс на натуральність: Як виглядають наймодніші брови 2020 року - Фото 7

Ми кидаємо виклик усім тим, хто продовжує вперто малювати жіночні та абсолютно досконалі брови. Татуаж — застаріла техніка, якій немає місця у реаліях сучасної fashion -індустрії. Прямі, нахабні, природні - так виглядають брови нового сезону. На перший погляд подібне краса-висловлювання може здатися надто несподіваним і навіть провокаційним. Але чи не в тому і полягає сенс усієї індустрії краси, щоб розкривати свій потенціал, знаходити грані, про існування яких ви й не підозрювали? Ми готові до нового сезону, а брови лише перший крок на шляху до покращеної версії себе. 

Статті на тему