UA
RU

Лінда Євангеліста показала, як виглядає після п'яти років самітництва та невдалої косметичної процедури 

Супермодель 1990-х розповіла у відвертому інтерв'ю, як процедура із заморожування жиру, повністю змінила її тіло та життя. 

Одна з найбільш фотографованих жінок світу, супермодель Лінда Євангеліста жила на самоті цілих п'ять років. Але вона, нарешті, готова поділитися своєю історією. 

В ексклюзивному інтерв'ю для PEOPLE 56-річна Євангеліста розповіла про емоційний та фізичний біль, який затуманив нею життя останніми роками. І все через популярну косметичну процедуру від CoolSculpting, яка обіцяє заморозити жир як неінвазивну і здорову альтернативу ліпосакції. Саме після “чарівної” процедури тіло моделі назавжди залишилося деформованим та жорстко спотвореним. 

У вересні Євангеліста подала до суду на компанію, що надає послуги, зажадавши 50 мільйонів доларів компенсації за завдану їй шкоду. Модель апелює позов тим, що після 7 процедур її тіло повністю деформувалося, залишивши без можливості продовжувати звичну роботу. 

«Мені подобалося бути на подіумі. Зараз я боюсь зіткнутися з кимось, кого я знала. Я не можу так більше жити — у сорому й у тіні. Я не можу жити з цим болем. Я готова нарешті заговорити”, - крізь сльози сказала Лінда в інтерв'ю PEOPLE. 

Лінда Євангеліста показала, як виглядає після п'яти років самітництва та невдалої косметичної процедури -Фото 1

Linda Evangelista photographed at a private residence в Нью-Йорку, NY на Грудень 3, 2021.
NO Photographer credit
Hair: Garren/R+Co BLEU
Makeup: James Kaliardos/The Wall Group
Producer: Shake Productions
Stylist: Anne Christensen/Art & Commerce

Читай також: Джулія Фокс про те, як маніпулював нею Каньє Вест у нетривалих стосунках. 

Через три місяці після лікування Євангеліста почала помічати опуклості на підборідді, стегнах та в області грудей. Саме у тих областях, які вона хотіла зменшити. Раптом вони почали збільшуватися, ставати жорсткішими, а потім і зовсім оніміли. 

«Я спробувала сама все змінити, бо думала, що щось роблю неправильно. Я дійшла до того, що взагалі перестала щось вживати як їжу. Я думала, що втрачаю розум».

Лінда Євангеліста показала, як виглядає після п'яти років самітництва та невдалої косметичної процедури -Фото 2

Linda Evangelista photographed at a private residence в Нью-Йорку, NY на Грудень 3, 2021.
NO Photographer credit
Hair: Garren/R+Co BLEU
Makeup: James Kaliardos/The Wall Group
Producer: Shake Productions
Stylist: Anne Christensen/Art & Commerce

Нарешті в червні 2016 року модель відправилася до свого лікаря, і показала своє тіло, що абсолютно змінилося. Фахівець сказав їй, що ні тренування, ні голод не зможуть допомогти їй, тому що у неї діагностували побічні ефекти від косметологічної процедури, які не можна вилікувати. 

Як з'ясувалося, Лінда Євангеліста потрапила в 1 відсоток людей, у яких процедура заморожування жиру може спричинити побічні ефекти, що характеризуються деформацією тіла. Тепер змінити наслідки не може навіть ліпосакція. Втім, Лінда Євангеліста все ж таки зробила дві операції практично відразу, як дізналася про поставлений діагноз. Проте, дізнатися себе в дзеркалі колись найвища оплачувана топ-модель не може. 

 

Статті на тему