UA
  RU

  Найкращі б'юті-продукти березня

  Редагувати переклад

  Поки що світловий день ще короткий, хочеться додати до нього максимум яскравості та сонця.

  clarins 4-Colour All-in-One Pen Eyes & Lips

  є ручка?

  Пам'ятаєте пузатенькі чотирибарвні ручки, які так любили в школі? В Clarin's цієї весни з'явилися аналогічні 4-Colour All-in-One Pen Eyes & Lips, Тільки замість стрижнів - косметичні олівці. Синій, чорний, коричневий – для очей, бежевий – для губ. Ностальгія та захоплення!

  Pure Vitality Skin Renewing Cream kiehl°s

  дар природи

  Повірте, створити органічний крем, який працює настільки ж ефективно, як синтетика – завдання не з легких. Фахівцям Кіеля це вдалося з рекордної 68-ї спроби. Формула оновлюючого крему Pure Vitality Skin Renewing Cream на 99,6% складається з натуральних інгредієнтів, включаючи новозеландський мед та корейський женьшень. І навіть мені, алергіку, склад підійшов і сподобався.

  Patchouly, Etro.

  ліси амазонки

  Один із найвдаліших ароматів почуттів, з якими мені довелося познайомитися, – це Patchouly, Etro. Тут вони не солодкі, не фруктові, не шоколадні, а дуже тропічно натуральні. Спершу трохи гірчать під впливом кипарису та артемізії, але згодом пом'якшуються вологим диханням мохів та трав та тягучим теплом амбри.

  The Revitilizing Hydrating Serum, La Mer

  морська зірка

  На стику сезонів моя шкіра по сухості нагадує тост. І черговий крем хоч і зволожує її зверху, але на свіжий багет не перетворює. Саме в такій ситуації рятівним рішенням виявилася зволожуюча та тонізуюча сироватка. The Revitilizing Hydrating Serum, La Mer з ферментами із морських водоростей. За тиждень використання шкіра прийшла до норми.

  Phyto-Blush Twist, Sisley

  у дусі часу

  За всієї нинішньої моди на природність макіяж нікуди не пропадає. Просто стає сконцентрованим на одному-двох акцентах. Наприклад, коралові рум'яна та червона помада. Так, і продукти також еволюціонують. Мій останній улюбленець – компактні рум'яна-стік Phyto-Blush Twist, Sisley у відтінку Papaya. Їхня кремова текстура м'яко підкреслює вилиці і добре розтушовується.

  Читайте також:

  Гаряча десятка: найцікавіші парфумерні новинки цієї весни

  Редакція тестує: найкращі beauty-новинки березня

  Найкрасивіші паллети тіней для повік цієї весни

  позики на місяць без відсотків для первинних клієнтів на картку

  Статті на тему