UA
  RU

  Найкращі та найгірші продукти для шкіри

  Редагувати переклад
  Скільки ми витрачаємо грошей на продукти з догляду за собою, страшно порахувати! А шкіра все ще перебуває у жалюгідному стані? Можливо, варто звернути увагу на ваше харчування. 
  
  Найкращі та найгірші продукти для шкіри-Фото 1

  Якщо ви готові піти на будь-які жертви заради гладкої та шовковистої шкіри, тоді вам доведеться приділяти увагу відразу кільком важливим пунктам:


  • догляд за шкірою
  • харчування
  • спорт
  • вітаміни 
  • сон
  • вода
  • косметолог/дерматолог

  Якщо ви будете ретельно доглядати за шкірою, правильно харчуватися, вести активний спосіб життя, приймати вітаміни, спати більше 8 годин, пити близько двох літрів води на день і регулярно відвідувати фахівців, тоді ваша шкіра скаже вам «дякую», а у дзеркалі ви побачите те, до чого так довго йшли. Комплексний підхід до цієї частини тіла дасть максимальний результат.

  Сьогодні ми зупинимося на другому пункті списку – харчуванні. Що має бути у вашому раціоні, а що категорично ні?


  Найгірші продукти для шкіри

  Найкращі та найгірші продукти для шкіри-Фото 2

  рафінований цукор

  Цукор, особливо рафінований, викликає запалення. Харчування, яке складається з великої кількості солодких продуктів, погіршує перебіг більшості шкірних проблем, наприклад, акне, розації, екземи та псоріазу, а також має пряме відношення до старіння та навіть раку шкіри. Уникайте таких продуктів, як білий хліб, газовані напої, цукерки, фруктові соки, фітнес-батончики. Навіть у невеликих кількостях вони провокують сплеск інсуліну, що призводить до розвитку запального процесу.

  Найкращі та найгірші продукти для шкіри-Фото 3


  Молочні продукти 

  Молочні продукти та м'ясо, вироблені неорганічним шляхом, можуть порушити ваш баланс гормонів, адже в них містяться гормони та антибіотики, якими напихають тварин для збільшення обсягу продукції. Якщо ви страждаєте від акне та розацеа, тоді ми вам рекомендуємо відмовитися від молока, сиру, морозива та неорганічного м'яса (ви можете споживати ці продукти тільки в тому випадку, якщо напевно впевнені в їх екологічній чистоті). Фахівці також зазначають, що антибіотики в «молочці» та м'ясі фактично вбивають бактерії в кишечнику, які мають протизапальний ефект і зменшують окисний стрес — звідси проблеми зі здоров'ям шкіри та раннє старіння.  

  Читайте також: 7 НЕОЧЕКАННИХ РЕЧІВ, ЯКІ ПОГА ВІДПОВІДАЮТЬСЯ НА ЗДОРОВ'Я

  Найкращі та найгірші продукти для шкіри-Фото 4  Продукти із пестицидами

  Підвищений рівень пестицидів у продуктах харчування може бути відповідальним за рак та старіння шкіри. Звичайно ж, і у вашому раціоні не повинно бути. У яких продуктах таїться пестицидова небезпека? Яблуках, ягодах, грейпрутах, селери, шпинаті, персиках та нектаринах. Що робити? Немає жодної потреби урізання фруктів та овочів. Просто вам доведеться ретельніше перевіряти те, що ви купуєте в супермаркетах або на ринках. 

  Найкращі продукти для шкіри

  Найкращі та найгірші продукти для шкіри-Фото 5


  Риба

  Така риба, як лосось, оселедець та макрель входить до списку найкращих продуктів для шкіри. Кожен водний представник багатий на омега-3 жирні кислоти, які відіграють важливу роль у підтримці здоров'я шкіри, хороші для зменшення запалення та підтримання рівня гідратації. 

  Найкращі та найгірші продукти для шкіри-Фото 6

  органічні продукти

  Ми вже говорили вище, що у вашому раціоні не повинно бути фруктів та овочів із пестицидами, але повна відмова від цієї групи продуктів – це не вихід із ситуації. Шукайте органічні аналоги улюблених фруктів та овочів. До речі, найкорисніші для шкіри це авокадо, солодка картопля, перець, брокколі та помідори. Вони під зав'язку «упаковані» вітамінами. 


  Читайте також: ЩО ЗНАЧИТЬ «ПРОДУКТИ З ГМО» І ЧИ СТОЇТЬ ЇХ БОЯТИСЯ

  Найкращі та найгірші продукти для шкіри-Фото 7

  Чорний шоколад 

  Ось хто справді тішить нас у цьому списку, так це чорний шоколад. Думаємо, що нас підтримають такі ж ласуни, як і ми! У цьому продукті міститься велика кількість антиоксидантів, які є провідниками у світ красивої та здорової шкіри. 

  Джерело фото: unsplash.com

  Статті на тему