UA
RU

Мій Валентин: Найкращі ідеї зачісок та укладок на 14 лютого

Редагувати переклад

Ми зібрали найкращі ідеї простих зачісок, яких допоможуть вам у 14 лютого швидко випорхнути з офісу і побігти назустріч своєму чоловікові, не витративши на підготовку жодної зайвої хвилини.

зачіски на 14 лютого (день святого Валентина)

Миттєво перетворитися з work-girl на романтичну натуру можливо, нафарбувавши губи коханої стійкою червоною помадою і зробивши ефектне укладання. Для виконання останнього завдання вам не знадобиться нічого, крім пари-трійки укладальних засобів. Нижче - найкрасивіші і нескладні укладання, які допоможуть виглядати на всі сто цього вечора.

легкі хвилі

Ідеї ​​укладання на 14 лютого

Немає нічого кращого за м'які beach waves, які додадуть жіночності і моментально додають волоссю об'єм. Якщо не знаєте, яке укладання зробити в День святого Валентина, вибирайте хвилі і ніколи не помилитеся.

Зачесане назад волосся

Ідеї ​​зачісок на 14 лютого

Все, що вам потрібно для того, щоб зробити це укладання – трохи води та гелю для волосся. Злегка намочіть волосся біля коріння, зачешіть його назад, а потім пройдіть гелем і гребінцем по всій прикореневій поверхні волосся.

Читайте також: Як випрямити волосся без праски: 7 секретів стилістів

голлівудські хвилі

голлівудські хвилі укладання на 14 лютого

Натхнена золотим століттям Голлівуду, така зачіска виглядає надзвичайно. Якщо у вас пряме волосся, змайструвати її не складе жодних труднощів: оберніть великий локон навколо плойки з великим діаметром щипців, зачекайте хвилину, а потім звільніть локон і акуратно розчешіть його.

Підібране волосся

ідеї зачісок на 14 лютого

Погодьтеся, цей варіант зачіски на 14 лютого виглядає дуже романтично. Зробіть проділ по центру та зачешіть волосся назад. Не забудьте залишити кілька пасм у обличчя, які потім можна трохи завив щипцями для волосся.

Читайте також: 8 неочевидних продуктів, які прискорюють ріст волосся

Волосся, покладене за вуха

роузі хантінгтон

Ще один варіант голлівудських хвиль, але вже в іншому виконанні. Накрутіть волосся, починаючи з середини його довжини, потім розчешіть його і покладіть за вуха. Таке укладання елегантно відкриває вашу шию, яка не залишиться непоміченою цього вечора.

Вільна коса

ідеї кіс та плетінь

Такий варіант зачіски напевно задасть правильний настрій вечору і створить кокетливий образ. Все, що вам потрібно зробити - це навмисне зав'язати вільну і злегка недбалу кіску, як це зробила Марго Роббі.

Читайте також: Найактуальніші зачіски цієї зими

Грайливий пучок

модний пучок

Якщо ви носили пучок весь день, все, що вам потрібно зробити – це витягнути кілька пасм у обличчя, перш ніж вирушити на романтичне побачення. Це трохи пом'якшить весь ваш образ і додасть йому легкої недбалості.

Елегантна мальвінка

зачіска мальвінка

Ми вважаємо, що сучасна версія мальвінки має виглядати саме так. Наче натхненна одним із романів Джейн Остін, така зачіска явно сподобається любителькам класики, яка, як відомо, ніколи не вийде і моди.

Фото: GettyImages

Статті на тему