UA
RU

Найкращі стрижки для тонкого волосся

Редагувати переклад
Навіщо засмучуватися через те, що не можна змінити?

Якщо природа не нагородила вас шикарним густим волоссям - не варто зневірятися. За допомогою правильної стрижки ви зможете візуально надати волоссю потрібного об'єму і перетворити недолік на гідність. Отже, ми зібрали для вас найкращі стрижки для власниць тонкого волосся.

Стрижка на довге волосся

Найкращі стрижки для тонкого волосся-Фото 1

Ви можете сказати, що тонке волосся і довге волосся ніколи не стоятиме зі знаком плюс. Справді, у деяких випадках довжина ще більше наголошує на відсутності густоти. Але подивіться на Кіру Найтлі! Невелике начісування надає її зачісці додатковий обсяг і веде нашу увагу від витонченості локонів.

Боб із чіткими контурами

Найкращі стрижки для тонкого волосся-Фото 2

Ми в захваті не лише ніжного апельсинового кольору волосся Емми Стоун, але й її стрижки. Хіба можна сказати, що акторка страждає через тонкість волосся? Однозначно ні! Секрет її успіху у стратегічно вірній стрижці. Наступного разу попросіть стиліста не філірувати кінчики, а залишити чіткий контур. Ось побачите - цей трюк подіє!

Читайте також: 10 ІДЕЙ, як прикрасити хвіст платком

Стрижка по плечі

Найкращі стрижки для тонкого волосся-Фото 3

З довгим волоссям вам доведеться повозитися, щоб зорово зробити зачіску більш об'ємною, а ось з такою стрижкою вам не знадобляться начісування або кучері. Єдиний нюанс – як і з бобом, у цій стрижці головне – чіткі лінії. Саме вони створюють ілюзію густини волосся. 

Стрижка з подовженою чубчиком

Найкращі стрижки для тонкого волосся-Фото 4

Яку б із стрижок ви не вибрали, чубчик зайвим не буде. Густа злегка подовжена чубчик кардинально змінює зачіску та створює ефект об'ємності шевелюри. Беріть приклад з Олекси Чанг, яку ми навіть не можемо згадати без чубчика.

Стрижка Пікс

Найкращі стрижки для тонкого волосся-Фото 5

Короткі стрижки найвигідніші, якщо вас непокоїть проблема тонкого волосся. Холлі Беррі доводить на своєму прикладі, що Піксі - це ідеальний варіант для тих, кому катастрофічно не вистачає густоти. Тільки не забудьте придбати текстуруючий спреєм! 

Читайте також: ПОМИЛКИ З ВОЛОССЯМИ, ЯКІ РОБИТЬ ВАС СТАРШЕ СВОГО ВІКУ

багатошаровий боб

Найкращі стрижки для тонкого волосся-Фото 6

Боб – це завжди хороша ідея. Ця позачасова та лаконічна стрижка підходить усім без винятку (і вам, дівчата з тонким волоссям). Ви можете спробувати варіант номер один – боб з чітким контуром або варіант номер два – багатошаровий боб. І той, і той впораються із завданням на «відмінно». 

Довге волосся з косим проділом

Найкращі стрижки для тонкого волосся-Фото 7

Укладання Розі Хантінгтон-Уайтлі - приклад того, як за допомогою декількох трюків повністю видозмінити "зовнішність" свого волосся. Косий проділ, об'єм на маківці, м'які хвилі - ось лайфхаки, якими ми вам радимо скористатися наступного разу, коли, наприклад, зберетеся на вечірку або інший важливий захід.

У цьому відеоуроці ви навчитеся робити чотири стильні зачіски і назавжди забудете про проблему тонкого волосся:

Статті на тему