UA
RU

Магнітні бурі у травні: найнебезпечніші дні

Редагувати переклад

У травні 2023-го очікується декілька магнітних бур середньої інтенсивності. Людям, які страждають від метеозалежності, треба бути обережними наприкінці місяця.

Магнітні бурі — результат порушення магнітного поля Землі. Зміни магнітного поля виникають під дією потоків сонячного вітру. Найбільш небезпечні дні можна спрогнозувати, спостерігаючи за активністю Сонця.

Магнітні бурі травень 2023

Попередньо підтверджено сонячні і геомагнітні бурі на 3 і 6 травня. Далі перерва, і під кінець місяця знову з’являються небезпечні дати: 23, 24, 25, 26 і 28 травня

Наукові метеорологічні лабораторії очікують на бурі середньої інтенсивності. Особливо уважними треба бути наприкінці місяця, бо бурі триватимуть чотири дні поспіль, потім буде передих на один день і бурі повернуться, правда, лише на день. Є й гарні новини: всі інші дні мають бути безпечними. 

Під час магнітних бур найчастіше у людей виникає головний біль. Метеозалежні можуть відчувати біль в м’язах, слабкість, нудоту. З інших симптомів — підвищений артеріальний тиск, запаморочення, безсоння. В небезпечні дні треба подбати про своє здоров’я: дотримуватися режиму сну, не нервувати та зберігати спокій. Також рекомендується відмовитися від жирної, смаженої, гострої їжі, кави і алкоголю. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Ali Karimiboroujeni / Unsplash

Читайте також: 9 СПОСОБІВ ВПОРАТИСЯ ЗІ СТРЕСОМ ЗА 30 ХВИЛИН

 

Статті на тему