UA
RU

Магнітні бурі у травні: небезпечні дні

Травень 2024 року розпочинається з магнітної бурі, яка мине за декілька днів. Наступні бурі прогнозують на кінець місяця. 

Магнітні бурі у травні: небезпечні дні-Фото 1

Магнітні бурі виникають в результаті порушення магнітного поля Землі. Бурі можуть тривати від декількох годин до декількох діб. Зміни магнітного поля виникають під дією потоків сонячного вітру. Тож спостерігаючи за активністю Сонця, прогнозують небезпечні для здоров’я дні. Треба пам’ятати, що прогнози, які робляться на початку місяця, — попередні. Їх необхідно перевіряти щодня, як прогноз погоди. 

Цей місяць розпочався з магнітної бурі. Насправді, пік цієї великої бурі прийшовся на кінець квітня, а у перших числах травня вона почала стихати. Ситуація має налагодитися вже 4 травня. З 8 травня мають настати спокійні дні. Наступну велику бурю прогнозують на кінець місяця. А саме, на 23 травня. Буря триватиме три дні. 26 і 27 травня стихне, а 28-го почнеться знову. 

Під час магнітної бурі найчастішим симптомом є головний біль. Серед інших симптомів — підвищення артеріального тиску, біль у м’язах, запаморочення, слабкість, нудота, безсоння. У метеозалежних людей можуть зогострюватися хронічні захворювання. У небезпечні дні лікарі радять дотримуватися здорової дієти, не нервувати та більше відпочивати. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Tim Mossholder / Unsplash

Читайте також: НАЙБІЛЬШ КОРИСНІ ЗВИЧКИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я: ПОРАДИ МОЗ

Статті на тему