UA
RU

Marni запускає косметичну лінію

Редагувати переклад

Італійський модний бренд Marni і бьюті-гігант Coty підписали нову угоду. Разом вони розроблятимуть і випускатимуть аромати і косметику.

Marni запускає косметичну лінію-Фото 1

Marni запускає косметичну лінію. Італійський модний бренд підписав нову угоду з Coty, однією із найбільших у світі косметичних компаній. Разом вони розроблятимуть і випускатимуть аромати і косметичні засоби.

«Ми раді оголосити про наше нове партнерство з Marni — брендом, відомим своїми інноваціями, креативністю та унікальним молодіжним підходом до розкоші. Бренд Marni дуже популярний в індустрії моди, особливо в Азії та Європі. Ця ліцензійна угода підтримує стратегічний напрямок Coty. Він зосереджується на модних ліцензіях з великим потенціалом, що резонує на ключових ринках. Ми раді розпочати співпрацю з Marni над розробкою преміальних косметичних позицій, які втілюють візуальний стиль цього Модного дому та цінності краси», — прокоментували партнерство у Coty. 

У Marni також вважають новий напрямок дуже перспективним:

«Альянс із Coty — ключовий момент в еволюції Marni. Ми прагнемо пропонувати цілісний досвід бренда. Зробивши аромати і косметичні засоби, які бездоганно інтегруються у всесвіт нашого бренда, ми відкриємо нові можливості».

Перші косметичні продукти мають вийти у 2026 році. Колекція буде зосереджена на перетворенні творчої та модної ідентичності Marni у сферу краси.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Coty

Читайте також: GASANOVA BEAUTY: НОВА ЛІНІЙКА ДОГЛЯДОВОЇ КОСМЕТИКИ ВІД УКРАЇНСЬКОГО МОДНОГО БРЕНДУ

Статті на тему