UA
RU

Oribe представили маску-трітмент для волосся

Oribe представили максу-трітмент для волосся Moisture & Control Deep Treatment Masque. Вона зволожує і відновлює. 

Oribe представили маску-трітмент для волосся-Фото 1

Маска-трітмент Oribe Moisture & Control Deep Treatment Masque підходить для хвилястого, кучерявого або густого волосся, яке потребує інтенсивного зволоження та міцності. Вона втамовує спраглі локони та запобігає ламкості, водночас відновлюючи пошкодження. Волосся залишається шовковистим, зволоженим і здоровим, як ніколи.

Oribe представили маску-трітмент для волосся-Фото 2

Маска запечатує кутикулу, усуваючи пошкодження та посічені кінчики. А також допомагає запобігти ламкості, глибоко кондиціонує для розплутування та відновлення еластичності, інтенсивно зволожує, розгладжує, пом’якшує та допомагає бороттся з пухнастістю. І захищає волосся від окислювального стресу фотостаріння та руйнування природного кератину, а також від пересушування, пошкодження та знебарвлення. Маску треба нанести на вологе волосся, тримати на 10 хвилин та ретельно змити водою.

Oribe представили маску-трітмент для волосся-Фото 3

Суміш олій мурумуру та манго відновлює та запобігає пошкодженню, зміцнює та захищає волосся від ламкості, зволожує та покращує слухняність. Кокосова олія проникає у волосяний стрижень, живлячи та пом’якшуючи його, водночас запечатуючи кутикулу та посилюючи блиск. Олія горіха ілліпе покращує утримання вологи сухим пошкодженим волоссям, покращуючи його слухняність і допомагаючи запобігти ламкості. Олії ши та купуаку утримують вологу, глибоко кондиціонуючи та відновлюючи ламке волосся, бореться з пухнастістю, ущільнюючи та запобігаючи появі посічених кінчиків. Олія солодкого мигдалю та мигдальний протеїн запечатують кутикулу, розгладжують, зміцнюють і відновлюють еластичність. Гідролізований екстракт насіння баобаба, багатий на вітаміни, забезпечує антиоксидантний захист від шкідливої дії вільних радикалів.

Статті на тему