UA
RU

Мікромода: Риси наймоднішої чубчика 2020 - стопами Холлі Голайтлі

Редагувати переклад
Підступний тренд, і як з ним справлятися поза подіумами.
Мікромода: Риси наймоднішої чубчика 2020 - стопами Холлі Голайтлі-Фото 1
 

Осінь - традиційно час для нових починань, діапазон яких може змінюватись від пошуку ідеальної роботи до закінчення відносин, які нікуди не приведуть. Проте, для справжніх модниць - це пора кардинальних, ну або хоча б мінімальних змін. Робота над собою, над стилем та образом, вимагає особливих рішучості та сміливості, адже осінні тренди 2020 року не припускають напівмір.  

Мікромода: Риси наймоднішої чубчика 2020 - стопами Холлі Голайтлі-Фото 2

Якщо модна сумка, то обов'язково чи гігантська як на останньому показі Олена Burenina, або мікроскопічна - у стилі Jacquemus. Якщо бахрома, то обов'язково довга і помітна, а якщо чубчик, то дотепна і мінімальна. Так, ви зрозуміли абсолютно правильно: восени 2020 на fashion -небосхил знову піднімається мікротренд, який багатьох змусить нервово проковтнути. Мікрочілка — небезпечна і хитра, але ми набагато розумніші, а тому зуміємо впоратися з її бунтарським характером і приручити негідницю. Марі Claire розповідає, як працювати з мінімальним трендом, зробивши його головним надбанням осіннього образу. 

Мікромода: Риси наймоднішої чубчика 2020 - стопами Холлі Голайтлі-Фото 3

Читай також: Стопами Коко: 10 легендарних маленьких чорних суконь у кінематографі

Упевнені, ви пам'ятаєте, як кілька років тому Емма Вотсон, а слідом за нею і її тезка Робертс, вирішили долучитися до дівчат, яким ні по чому громадська думка. Тоді всі кричали, що мікрочілка на їх не дуже традиційних личках виглядає дивно та гротескно, але дівчата гордо носили актуальний тренд. Втім, довго їхнє захоплення мікрочілкою не тривало. Здається, обидві усвідомили, що коротка довжина не надто підходить особливостям їхньої зовнішності. 

Мікромода: Риси наймоднішої чубчика 2020 - стопами Холлі Голайтлі-Фото 4

Погана новина для всіх тих, хто не може похвалитися ідеальною "овальною" формою обличчя - вам мікроскопічна чубчик у стилі Холлі Голайтлі не підійде. Занадто великі риси, зайво виступаючі вилиці або надто гостре підборіддя, близько посаджені очі або дуже великі — будь-яку дрібницю та недолік зовнішності мікрочілка підкреслить. На превеликий жаль вам — така вона авторитарна, безкомпромісна і дуже радикальна.  

Мікромода: Риси наймоднішої чубчика 2020 - стопами Холлі Голайтлі-Фото 5

Читай також: Осінній номер Marie Claire 2020 скоро у продажу.

Якщо ж ви, як і легендарна Одрі Хепберн, маєте ідеальну форму обличчя, можете з радістю тестувати новий тренд - коротка чубчик буде особливо прихильна до вашої універсальної зовнішності. Можете залишати її абсолютно прямою або підкручувати в стилі 1930-х років, робити рваною або дуже щільною - можете стилізувати на свій смак. Восени 2020 року в розрізі волосся-Науки вам дозволено абсолютно все.  

Мікромода: Риси наймоднішої чубчика 2020 - стопами Холлі Голайтлі-Фото 6

З формою обличчя ми визначилися, але обов'язково потрібно пам'ятати про те, що і структура волосся повинна бути особливою. Якщо ви є володаркою хоча б трохи кучерявого волосся, то можете розпрощатися з думкою про актуальну мікрочубчик. Підкручені пасма будуть робити стрижку ще радикальнішою, і тоді не факт, що ваш оновлений образ буде виглядати вдало. 

Мікромода: Риси наймоднішої чубчика 2020 - стопами Холлі Голайтлі-Фото 7

Найбільш гармонійно мікрочілка виглядає в парі зі стильною стрижкоюПікс”, яка восени 2020 року набирає обертів, і стає чи не найпопулярнішою із запропонованих стилістами трендів. У подібному обрамленні деталь "ельфійського образу" виглядає органічно і круто - неймовірно модно і навіть зухвало. 

Мікромода: Риси наймоднішої чубчика 2020 - стопами Холлі Голайтлі-Фото 8

Пам'ятайте, що за мікрочілкою потрібен особливий догляд, адже для збереження того образу, в якому ви вийдете з салону краси, потрібно дуже багато зусиль та старань. Приготуйтеся до того, що кожного ранку вам доведеться укладати норовливу деталь образу заново. Однак у цьому криється і перевага тренду. Ви можете грати зі стилями і особливостями. Можете зачісувати чубок набік, робити його підкрученим або гладким і прямим - кінцевий результат залежить тільки від вашого настрою. 

Ми ж пропонуємо вам відразу не кидатися у вир із головою. До вибору нової зачіски потрібно підходити відповідально - з тверезим розумом і холодною впевненістю у фавориті. Якщо ви потрапили до числа щасливиць, яким личить актуальна довжина чубчика, то можете хоч зараз прямувати до свого стиліста — з fashion -Оновленням тягнути не варто. Якщо ж ви знаєте, що вас мікротренд ніяк не прикрасить, а лише зробить зовнішність смішною або "незручною", краще віддати перевагу менш суперечливим трендам. Романтичні завитки, відверто "оголене" обличчя або кокетлива мальвінка - повірте, серед актуальних тенденцій 2020 досить тих, які не змусять вас сумніватися у власній привабливості.  

Статті на тему