UA
RU

Мінімалістичні ідеї для весільного манікюру

Редагувати переклад
Осінь прийнято вважати сезоном весіль. Давайте розберемося, яким же має бути манікюр нареченої, яка хоче бути у тренді, восени 2020 року?
Мінімалістичні ідеї для весільного манікюру-Фото.

@drybylondon

Для багатьох з нас вибір дизайну манікюру, кольору лаку і навіть форми нігтів - справжній жах, що ж казати про наречених? У цей день усі очі гостей будуть звернені на них, тому кожна деталь образу, навіть найменша, має бути якщо не ідеальною, то близькою до досконалості. 

Ви можете піти проти традицій і зробити криваво-червоний манікюр, а можете залишитися вірною класиці і віддати перевагу молочно-рожевому лаку, як це свого часу зробила Меган Маркл. Ми вирішили зупинитися на другому варіанті та запропонувати ідеї весільного манікюру в нейтральній гамі.

Читайте також: КРАЩІ ЗІРКОВІ ВЕСІЛЬНІ СУКНІ ДЕСЯТИЛІТТЯ

Мінімалістичні ідеї для весільного манікюру-Фото.

@betina_goldstein

Здається, що досить вибрати весільну сукню, туфлі та зачіску, щоб знаменний день вдався на славу, а така деталь, як манікюр, не варто витрачених нервів. На жаль, кількість варіантів приголомшує і змушує змінювати плани з шаленою швидкістю. Сьогодні хотілося золотих блискіток, а завтра здається, що краще вибрати модний negative space. Яким би не було ваше рішення, воно має бути виваженим, адже черга з охочих ближче розглянути обручку ми вам гарантуємо. І тут у центрі уваги буде як кільце, а й руки. 

Представляємо вам добірку найкрасивіших ідей весільного манікюру, які ми знайшли у Instagram. Від класичних до сміливіших, приправлених невеликою кількістю золота:

[mc_gallery id=607521]

Статті на тему