UA
RU

Місія: Активація зростання волосся!

Редагувати переклад

Ця стаття місія невелика, але значуща - скоротити ваш час на пошуки інформаціїи про те, як активувати зростання волосся та уповільнити їх випадання (вїдь відростити швидше волосся часто буває складніше, ніж крила).

Місія: Активація росту волосся!

Трихологи переконані, Ви можете плутатися від думок усередині вашої голови, але те, що відбувається щодня прямо на шкірі вашої голови знати потрібно. Тому, чщоб відростити довгоую шевелюру и/або зупинити надмірне випадання волосся – спочатку дізнатисяем про цикли та фази зростання на своїх волосся.

Фази росту волосся

На Вашей шкірі голівы – прот 90 000 до 120 000 волосяних фолікулів. У кожного з них три основні фази росту волосся: анаген, катаген и телоген. Вони змінюють одне одного протягом усього життя.

Близько 80% Вашого волосся постійно зростає – вони знаходяться у найпершій стадії, анаген. В середньому волосся виростають на 0,5-1 см на місяць, а період зростання може змінюватись від 2 до 6 років. Ви точно знаєте когось, кто скаржиться, що довго не може відростити волосся до пояса. Так ось, у цієї людини короткий цикл зростання волосся
Перехідна фаза, катаген, длиться приблизно два тижні. У цей час волосяний фолікул зменшується майже на 17% щодо свого нормального розміру. Його нижня частина руйнується, а дермальний сосочок відривається, щоб залишитися внизу. Приблизно 2-3% волосся одночасно перебувають у цій фазі.

Місія: Активація росту волосся!
Постання фаза, телоген, - це період спокою. Зазвичай вона триває близько трьох місяців. Протягом цього періоду волосся не росте, але залишається прикріпленим до фолікула, поки дермальний сосочок «відпочиває» унизу. Приблизно 18% всіх волосся одночасно знаходяться в цій фазі. запісля такого відпочинку, волосяні фолікули знову вступають у фазу анагену. Начинають зростати новіе волоссяы. Якщо до цього часу все ще не випав старий волосся - Новий просто виштовхує його.

Від чого залежить зростання волосся?

Основний гормон омежаяючий швидкість росту та випадання волосся – це тестостерон (Він виробляється, як у чоловіків, так і у жінок). Саме генетика визначає, наскільки чутливими будуть волосяні фолікули до тестостерону, який визначає тривалість фази анагену.

Як продовжити цикл зростання волосся?

Ментол, який містять рослини сімейства ясноткових, відтягує «наказ» тестостерона фолікулі вступати у фазу катагену - Тобто цей інгредієнт може продовжити цикл росту волосся!

Зрозуміло, ви не зможете перехитрити генетику, проте засоби з ментолом допоможуть зберегти якнайбільше волосся на вашій голові.

Місія: Активація росту волосся!
«Розумній» шампунь «ВАСАБІ» - Активатор росту волосся від ПИШКА.

Понімаючи фази росту волосся, стає очевидним - у пошуку засобу, що стимулює зростання волосся, потрібно шукати те, що містить інгредієнти, що продовжують фазу анагену.

У цьому питанні ми звертаємось до експертності Марка Костянтина, всемирно відомийого трихолога з більш ніж 35-річною практикою, засновника бренду свіжої косметики ручної роботи ПИШКА у більш ніж 50 країнах світу, автора ряду книг про натуральні фарби для волосся.  

Відомий своєю пристрастю до інновацій Марк Костянтин створив революційний засіб – «розумний» шампунь для стимуляції росту волосся «Васабі». Формула засоби з науковою точністюрозроблена саме для «включиення»-активації зростання волосся ипродовження стадії анагену волосяніх фолікул.

Ключовий інгредієнт цього «розумного» шампуню. відвар васабі. Відповідно до сенсаційного відкриття японських учених із компанії 킨지루시, в листі васабі міститься ізосапонарин - Речовина, що провокує інтенсивний ріст волосся за допомогою впливу на волосяні цибулини, і працює в 3 рази (!) Ефективніше апаратної мезотерапії для відновлення волосся. Поєднання свіжого хрону, кофеїнового порошку та кристалів ментолу додає ефект, проказивая «вибухова» дія на стимуляцію росту волосся. Морська сіль та сульфат магнію (Сіль Епсома) гарантують відмінний прикореневий обсяг, а оливкова оліязахщає волосся від ламкості та покращенняає їхня міцність.

«Марк Костянтин, та це ж геніально!» – ми в редакції не можемо утриматись від захоплення.

Вибираючи засоби для стимуляції росту волосся, шукайте ті, які також вільні від мінеральних масел та силіконів – вони закупорюють волосяну цибулину та перешкоджають зростанню.

Ну а вибір редакції Марі Claire ви вже знаєте. МВи серйозно переконані, що летіти метеликом назустріч своїй мрії (не втрачаючи по дорозі своє волосся) з розумним шампунем «Васабі» від ПИШКА стане швидше, приємніше та ароматніше.

Статті на тему