UA
RU

Miu Miu приєднується до підрозділу L’Oréal Luxe

Редагувати переклад

Компанії L’Oréal Groupe та Prada S.p.A підписали ліцензійну угоду. Відтепер бренд Miu Miu приєднується до підрозділу L’Oréal Luxe. 

Miu Miu приєднується до підрозділу L'Oréal Luxe-Фото 1

У світі бьюті оголошено про нове партнерство. Компанії L’Oréal Groupe та Prada S.p.A підписали ліцензійну угоду. Вони створюватимуть, розроблятимуть та розповсюджуватимуть люксові косметичні засоби для бренда Miu Miu. Відтепер бренд Miu Miu приєднується до підрозділу L’Oréal Luxe. 

«За останні роки ми встановили міцне партнерство з командами Prada. Зараз раді вітати Miu Miu, щоб разом розкрити бьюті-потенціал цього бренда. Завдяки своєму унікальному позиціонуванню, що підживлюється безмежною креативністю та експериментами, Miu Miu ідеально доповнить портфоліо культових брендів L’Oréal Luxe. І зміцнить наше світове лідерство в сфері парфюмерії», — розповіли у L’Oréal Luxe.

Prada Group має досвід успішної співпраці з L’Oréal Luxe. Минулого року партнери запустили лінію догляду за шкірою і makeup-лінійку Prada

«Ми раді оголосити про це партнерство з відомим провідним гравцем у галузі краси — L’Oréal. Ця нова глава підтримає ріст бренда. Та допоможе ще більше розкрити весь потенціал Miu Miu у цій категорії», — прокоментували новину у Prada Group. 

Угода набуде чинності після стандартних дозволів регуляторних органів. Перші спільні аромати будуть випущені в 2025 році. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Miu Miu

Читайте також: MARNI ЗАПУСКАЄ КОСМЕТИЧНУ ЛІНІЮ

Статті на тему