UA
RU

Мені це під силу: Наймодніша стрижка осінньо-зимового сезону 2021 

Редагувати переклад
Зірки знову вибирають ультрасміливі варіанти, і ми в захваті від цього! 

Якщо дівчина хоче змінити своє життя, то зазвичай починає вона свій новий шлях з мінімальних, але хоробрих кроків. Змінити гардероб або доповнити його несподіваними елементами; переглянути свої погляди на денний макіяж та, можливо, випробувати сміливий тренд сезону; зробити стрижку, яка змусить всіх довкола усвідомити, що та, яку вони завжди знали, не така проста. 

Мені це під силу: Наймодніша стрижка осінньо-зимового сезону 2021 Фото 1

Загадка, містичність і абсолютна непроникність чи це робить дівчину привабливою в очах протилежної статі? Втім, як показує практика, сучасні пані прагнуть виглядати добре не для когось, а насамперед для себе. Здоровий егоїзм - те, що дозволяє більшою мірою фокусуватися на тому, що знаходиться всередині нас, залишаючи зовнішньому світу лише кілька крихти уваги. 

І чи не дивно, що найактуальніша стрижка осінньо-зимового сезону 2021, яка несе в собі риси, властиві сміливій та піднесеній дівчині, у чоловіків досі не набула особливої ​​популярності? У тому сенсі, що хлопцям досі подобаються “пляжні локони” значно більші за короткі зачіски. І якщо в першому варіанті укладання говорить лише про бажання сподобається оточуючим, то в іншому випадку стрижка буквально кричить про індивідуальність, витонченість та любов до себе. 

Мені це під силу: Наймодніша стрижка осінньо-зимового сезону 2021 Фото 2

Найпопулярніша стрижка останнього періоду 2021 року - елегантне і завжди актуальне каре, яке можна стилізувати в залежності від індивідуальних характеристик характеру кожної. Якщо ви маєте підвищену емоційність, бунтарський дух і пристрасть до епатажу, то варто придивитися до гібриду кари і малету у виконанні Майлі Сайрус. Хвилясті пасма та чубчик у комплекті з блондинистими локонами виглядають однаково сміливо та яскраво. 

Якщо ж ви надаєте перевагу більш досконалому, вишуканому вигляду, то вам необхідно вивчити нову зачіску Кріссі Тейген. І нехай більшість вчинків дружини Джоні Ледженда змушують нас здригатися від неоднозначності, у питанні вибору стильної стрижки на це вона не помилилася. Класичне боб-каре у парі з медового відтінку пасмами – попадання в яблучко. А також універсальний вигляд, який буде личити будь-якій готовій на експерименти дівчині. 

Читай також: Аріана Гранде може запустити власний бьюті-бренд

Мені це під силу: Наймодніша стрижка осінньо-зимового сезону 2021 Фото 3

І, звичайно, яким було наше здивування, коли ми побачили каре у виконанні Кортні Кардаш'ян. Дівчата з цього сімейства віддають перевагу класичним довгим локонам, хоча іноді не проти піти на радикальні експерименти. Кортні з легкістю позбулася важкої, банальної і прямо скажемо зовсім не сучасної максі-довжини для милого автомобіля. Легкі хвилі зберігають її амплуа інфлюєнсера, готової сподобається будь-якому новому фолловеру, не перетягують на себе увагу, але додають її зовнішності необхідних гостроти та зухвалості. 

Мені це під силу: Наймодніша стрижка осінньо-зимового сезону 2021 Фото 4

Що ж до ще однієї зірки, що недавно перетворилася, то Біллі Айліш позбавляється від набридлих зачісок у точності як від зжитих себе бойфрендів — сміливо і радикально. Коли в ефірі інстаграма співачка продемонструвала новий блондинистий боб, багато хто запідозрив, що таким чином дівчина готується до Met Gala 2021, надихаючись чином Мерілін Монро. Проте на умі Айліш був зовсім інший референс. Так, у сторіз Біллі показала фото своєї мами в молодості, яка також славилася своїми короткими, трохи хвилястими пасмами. Ретро-образ у сучасному ключі вдався на славу. 

Мені це під силу: Наймодніша стрижка осінньо-зимового сезону 2021 Фото 5

Втім, з нашого боку не зовсім справедливо говорити про кару, або боб-кар, або будь-яку варіацію на тему як про наймоднішу зачіску осінньо-зимового сезону 2021. Справа в тому, що за останній рік все більше і більше зірок та інфлюенсерів переходили. на інший бік”, обрізаючи волосся і позбавляючись вантажу минулого. Ана де Армас зробила каре з чубчиком після розлучення з Беном Аффлеком, а Демі Ловато вирішила позбавитися довгих пасм після визнання своєї справжньої сексуальної приналежності.  

Ми сміливо можемо сказати, що каре – вибір не тільки сміливих дівчат, але й тих, хто хоче привернути увагу до своїх внутрішніх змін. Або якщо не змін, то константам, які надто довго не вдавалося продемонструвати через обмеженість суспільства. Настав час бути собою — сприймайте цей девіз як посібник до дії.  

 

Статті на тему