UA
  RU

  Модний макіяж зими 2018: головні тренди та тенденції

  Редагувати переклад

  На будь-який смак та колір.

  Модний макіяж зими 2018: головні тренди та тенденції-Фото 1

  Не встигли прокинутися, як уже з розкритими обіймами нас зустрічає 2018 рік! Ну і звичайно ж, прийшов він не з порожніми руками, а з цілим мішком нових трендів, які будуть актуальні цього сезону. Про найцікавіші розповідаємо прямо зараз!

  Чорний кайял 

  [mc_gallery id=94917]

  Чорного цього сезону багато не буде! І так, це наймасштабніший тренд цього сезону. Дизайнери пропонують запасатися чорним олівцем, лайнером та навіть вугільно-чорними тінями. У першому випадку малюємо незвичайні варіанти стрілок, а у другому – зухвалі smokey eyes.

  Відтінки шкіри на повіках

  [mc_gallery id=94925]

  Цієї зими також одним з найпопулярніших кольорів виявиться коричневий, а вірніше всі його відтінки. Від бігу до бронзи та шоколадного – вибирайте будь-який, що сподобався, і швидше наносите його на свої повіки!

  Читайте також: Відверта розмова із провідним пластичним хірургом України Павлом Денищуком

  вологий блиск

  [mc_gallery id=94929]

  Настільки гарний тренд, що при перегляді фотопідбірки судомно починаєш шукати у себе напівпрозорі хайлайтери та глосс. Наносите їх на вилицю, і навіть трохи заходьте на зону щік.

  Хайлайтер замість рум'ян

  [mc_gallery id=94933]

  Цей тренд є логічним продовженням попереднього. В даному випадку макіяж-стилісти пропонують рішуче відпочити від рум'ян і замінити їх хайлайтерами, які дають делікатне світіння. Вибирайте ті, що з легким рожевим підтоном, та наносите їх на яблучка щік.

  Читайте також: Бьюті-тренди, про які говоритимуть усі у 2018 році

  Рожевий нюд на губах

  [mc_gallery id=94940]

  Легка, напівпрозора помада, блиск або бальзам у фаворитах більшості будинків мод. Вибирайте будь-який відтінок, що сподобався, і комбінуйте його як з повсякденним, так і з вечірнім макіяжем. 

  червоні губи

  [mc_gallery id=94945]

  На противагу ніжному рожевому за першість на лаві найпопулярніших відтінків продуктів для губ побореться і червоний. Добре, що не доведеться шукати певний відтінок - у фаворі абсолютно вся палітра червоного - набряклого морквяного до важкого бордо.

  Статті на тему