Edit page title "Мадленки" Пруста у флаконі: Montale представляє аромат Lucky Candy
Edit meta description Montale представляє десерт у флаконі. Аромат Lucky Candy переносити магію, заховану в найяскравіших мемуарах, у теперішнє життя.

Close edit interface

«Мадленки» Пруста у флаконі: Montale представляє аромат Lucky Candy

Парфюмерний бренд Montale представляє десерт у флаконі. Аромат Lucky Candy переносить магію, заховану у найяскравіших спогадах, у теперішнє життя. 

«Мадленки» Пруста у флаконі: Montale представляє аромат Lucky Candy-Фото 1

У відповідь на вашу одвічну жагу до солодкого Montale створив розкішний аромат Lucky Candy. Парфюмери бренда занурилися у спогади про індивідуальність, щоб розкрити містику солодкого в парфумерії. Вони розробили сучасний і водночас сентиментальний аромат. Такий, що переносить магію, заховану у найяскравіших спогадах, у теперішнє життя. Парфюмери кажуть, що Lucky Candy — ніби зібрав усі «мадленки» Пруста в одному флаконі. 

«Мадленки» Пруста у флаконі: Montale представляє аромат Lucky Candy-Фото 2

«Lucky Candy перетворить дорослу рутину на відроджену підліткову пригоду, де юнацька уява наповнить вас безтурботною енергією. Це повернення до невинності розпочнеться з м’якого поєднання какао-бобів та меду, але потім до нього приєднається пікантна нотка сицилійського бергамоту, яка захопить вас з головою», — розповідають у Montale.

«Мадленки» Пруста у флаконі: Montale представляє аромат Lucky Candy-Фото 3

У Montale роздумували над власними спогадами. І помітили, що мають спільні улюблені аромати. Тож вирішили зібрати всі солодощі разом. 

«Мадленки» Пруста у флаконі: Montale представляє аромат Lucky Candy-Фото 4

«Дехто з нас відчував, що зефір захоплює лідерство, інші схилялися до кокосового крему, але коли П’єр Монталь зробив квітку франжипані серцем цієї зброї масової насолоди, всі одностайно потрапили під його чари. А неролі, ефірна олія франжипані, ідеально доповнили це свято солодощів», — розказали творці аромату. 

«Мадленки» Пруста у флаконі: Montale представляє аромат Lucky Candy-Фото 5

Lucky Candy — наче смачний сюрприз. Спочатку тут з’являється зефір. Бергамот і мед розпочинають це солодке свято, до них приєднується крапля кокосових вершків. Потім вступає квітка франжипані, яка піднімає цей аромат на новий рівень насолоди. За цим слідує вершково-карамельна хвиля амбри та мускусу, поцілована ваніллю та солодкими ірисками. Привітайтеся зі своїм новим талісманом.

 

 
Статті на тему