UA
RU

Ми купили зоопарк: Дивовижні аромати Zoologist Perfumes

Редагувати переклад
Автор парфумерного блогу на YouTube та колумніст Marie Claire Ольга Олешова розповідає про "тварини" аромати однієї з будь-якої парфумерної марки.

Ми купили зоопарк: Дивовижні аромати Zoologist Perfumes-Фото 1

Zoologist Perfumes – парфумерний бренд, заснований Віктором Вонгом у 2014 році у Торонто, Канада. За кілька років ця марка стає неймовірно популярною. Майже кожен любитель парфумерії має свій улюблений звір з лінійки Zoologist. Колишнє колись приємне захоплення, хобі Вонга, його любов до парфумерії виросла в незалежну парфумерну історію. Аромати відрізняють незвичайні композиції, що іноді відштовхують, але в цьому вся і сіль, відчувши їх раз, ви вже не зможете зупинитися. Чудова подача, дизайн та оформлення упаковки самобутні та розбурхують уяву. Флакони прикрашені портретами тварин, автором ілюстрацій стала колишня колега Вонга з часів створення комп'ютерних ігор Дейзі Чан. Чудові портрети представників флори та фауни ідеально передають характер тварини та парфумерну композицію, присвячену їй. На сьогоднішній день у бренду двадцять сім ароматів, двадцять сім милих звірят, кожен зі своїм неповторним характером та флером.

Ми купили зоопарк: Дивовижні аромати Zoologist Perfumes-Фото 2

Panda Zoologist Perfumes

Надзвичайно доброзичлива тварина, обожнює зелені хрусткі яблука і готове їсти їх постійно. Аромат ідеально передає милий характер цього красеня. Запах свіжих соковитих лимонів, листя шисо, зеленої трави, вологої землі після зливи. Свіжий і майже відчутний, дуже комфортний аромат буде приємно розбурхувати і хвилювати в мегаполісі. Панда подарує вам спокій і умиротворення, дасть перепочинок і змусить усміхнутися просто так, без жодної причини.

Ми купили зоопарк: Дивовижні аромати Zoologist Perfumes-Фото 3

Snowy Owl Zoologist Perfumes

Новинка бренду - біла сова. Аромат – провісник весни. Сова, що летить, розсікає вже по-весняному ароматне повітря, тане сніг, оголюючи вологу землю, що прокинулася, а разом з нею і перші крихкі, майже кришталеві квіти, проліски і конвалії. М'ятний свіжий охолоджуючий на старті аромат перетворюється на букет ніжних тонко пахнуть квітів, а під кінець дня ви отримуєте чудову свіжу духмяну талу воду. Цікаво переживати день із цією прекрасною совою, мудрою та гармонійною.

Читай також: Хіларі Дафф кардинально змінила образ після народження третьої дитини 

Ми купили зоопарк: Дивовижні аромати Zoologist Perfumes-Фото 4

Віє Zoologist Perfumes

Розкішний аромат, з королівською бджолою на етикетці. Якщо ви любите мед, обов'язково познайомтеся з цією Бджолою в короні та сукні. Таке почуття, що ми потрапляємо до бджолиного королівства. У золотистому світлі вирує робота, всюди медовий нектар. Вее занурює нас у цей незвичайний та цікавий світ, огортає ароматом воску, медових сот, солодощами флердоранжу, квіткового пилку та ванілі. Коли я наношу цей аромат, мені здається, ще кілька хвилин, і я почую дзижчання пухнастих бджіл.

Ми купили зоопарк: Дивовижні аромати Zoologist Perfumes-Фото 5

Squid Zoologist Perfumes

Морське диво передає нам привіт із темних загадкових океанських глибин. Відомий аромат водоростей, які згодом перетворюються на солоні висушені на сонці чіпси з морських водоростей, океанічна сіль, чорнильна амбра. Океан сьогодні спокійний, м'який штиль і лагідне сонце, але будь-якої миті може піднятися буря, піратські кораблі гуркочуть вдалині залпами вогню та диму, чорнильні плями розповзаються у воді, аромат вирує і показує себе у всій красі.

Ми купили зоопарк: Дивовижні аромати Zoologist Perfumes-Фото 6

Nightingale Zoologist Perfumes

Соловей-японська красуня, одягнена в кімоно, відпочиває в квітучому вишневому саду. Ніжний рожевий вишневий шипр, солодке варення з рожевих пелюсток йдуть на противагу холодній парфумерній ноті. Вона захована під шовковим вбранням, але виявляється, оголюючи сталевий безжальний характер якудза вбивці. Яскраво червоною краплею йде акорд лаку для нігтів червоного кольору. Соловей загадка, щоразу вона може змінювати свою поведінку і цим інтригує ще більше.

 

Статті на тему