UA
RU

На прикладі зірок: як вибрати стрижку під форму обличчя

Редагувати переклад
Кожна з нас гарна, незалежно від симетричності рис, об'єму губ, кольору очей та форми обличчя. Але чому б цю красу не наголосити? Все в наших руках!

«Коло»

Як вибрати стрижку під форму обличчя-Фото 1

Актриса Емма Стоун — типовий «коло», але про це мало хто знає — вона чудово маскує свою характерну рису — пухкі щічки — правильною стрижкою. Дівчатам із круглою формою обличчя потрібно його трохи «витягнути» та наблизити до овалу. З цим завданням чудово впорається асиметрична стрижка з подовженими передніми пасмами і косий проділ. 

«РћРІР°Р»

Як вибрати стрижку під форму обличчя-Фото 2

Якщо ви «овал», як і Холлі Беррі, тоді ми можемо вам тільки позаздрити. Ця форма особи вважається класичною, а значить, і універсальною. Яка стрижка вам підійде? Будь-яка! Подивіться на Беррі, яка шикарно виглядала з піксі, а зараз не менш шикарно виглядає зі стрижкою шарами та подовженою чубчиком. 

Читайте також: НА ПРИКЛАДІ ЗІРК: МОДНІ СТРІЖКИ ІЗ ШАРами

«Довгий овал»

Як вибрати стрижку під форму обличчя-Фото 3

Якщо ваша форма особи нагадує форму обличчя Зої Дешанель, тоді ви точно «подовжений овал». Все, що вам потрібно - це відвернути увагу від цієї самої «подовженості». Як це зробити? Просто наслідуйте приклад актриси і відріжте густу чубчик. Тільки зверніть увагу, що вона має контур півкола. Ще один лайфхак від Зої: підкручуйте кінчики волосся всередину – це зорово «укоротить» обличчя. 

«Прямокутник»

Як вибрати стрижку під форму обличчя-Фото 4

За гострі вилиці треба платити. А якщо серйозно, то головний мінус «прямокутників» - це незграбність, тому головне ваше завдання - її пом'якшити. Стилісти по волоссю радять робити стрижки з подовженими шарами і ретельно філювати кінчики, інакше весь акцент буде зміщений на масивну щелепу, а вам це не потрібно. Беріть приклад із Люсі Лью!

Читайте також: ЖИРНЕ ВОЛОССЯ: ОСНОВНІ ПРИЧИНИ

«Серце»

Як вибрати стрижку під форму обличчя-Фото 5

Дівчатам-«серцям» варто стежити за Різ Візерспун. Актриса вкрай рідко змінює косому проділу з прямим, і це є цілком об'єктивна причина. Форма обличчя «серце» характеризується широким чолом та вузьким загостреним підборіддям. Ще один важливий нюанс: відмовтеся від об'єму нагорі і, навпаки, додайте об'єм внизу (наприклад, за допомогою кучерів). 

Статті на тему