UA
RU

Наталія Стрильчук про червоні губи, кайф від роботи та натуральності

Редагувати переклад
Один із топових візажистів України Наталія Стрильчук розповіла нам про те, що символізують червоні губи Тіни Кароль, про перфекціонізм у роботі та любові до натуральності. А ще Наталя розповіла, за якими візажистами варто стежити у Instagram, щоб завжди бути в курсі останніх трендів. 

 

 

Наталя, розкажіть про те, як ви закохалися у візаж і вирішили йти за своєю мрією. Які знакові моменти були у вашому професійному житті?

 

 

Бажання бути візажистом, швидше за все, походить від бажання оточувати себе красою. Для мене завжди було важливо бачити красу навколо, помічати гарні речі та створювати їх. Я знайшла реалізацію цього у професії візажиста та можливості робити жінок ще більш красивими. Крім того, мені завжди хотілося "врятувати світ". Спочатку я хотіла бути ветеринаром і допомагати тваринам, але побачивши, як хворіє моя кішка, зрозуміла, що не зможу спостерігати їхні страждання. Слідом з'явилося бажання бути екологом і буквально намагатися врятувати світ. А вилилося все у моє улюблене «краса врятує світ». Сподіваюся, у мене це хоч трохи виходить. 

 

 

У моїй професійній діяльності було дуже багато різних етапів, кожен з яких став незамінною ланкою в підсумковому ланцюжку. Мені здається, жоден із них не можна було прогаяти, адже кожна подія вплинула на моє сприйняття краси, техніку роботи та інші якості. Моя перша робота була у центральному РАГСі. Ми працювали тричі на тиждень, збираючи по 5-6 наречених на день. Після 5 років спостереження такого конвеєра - однакових суконь, наречених, що застрягли в ліфтах, що непритомніють наречених - я подумала, що ніколи не вийду заміж, мені це все не подобається і це не про кохання. Тоді у нас була година на роботу та півгодини на дорогу до іншої нареченої, тому конвеєр тут - не перебільшення. Зате ця робота виховала в мені пунктуальність, почуття такту і послужливість до клієнта і, безумовно, швидкість.

 

 

І так можна говорити про всі етапи, адже кожен із них призвів до того, яка я зараз. 

 

 

Наталія Стрильчук про червоні губи, кайф від роботи та натуральності-Фото 1

 

 

В інтерв'ю ви говорили про те, що у вашому житті був період конкурсів, по закінченню якого ви відчули, що не туди йдете. Як вам удалося взяти себе в руки і знайти своє?

 

 

Я потрапила до конкурсного руху, якраз завершивши роботу у РАГСі, бо мені хотілося реалізуватися, щось комусь довести. Але, зібравши велику кількість різних кубків і нагород, я випробувала легкий ступор: я вмію робити якісь феєричні речі за сорок хвилин, мені за них дають нагороду, але вони ніким не затребувані. Я все одно шалено вдячна конкурсам, які поставили певну планку, навчили працювати швидко та технічно чисто. І саме тоді на мою техніку почав накладатися мій смак і відчуття краси. А вже відштовхуючись від цього, я розуміла, від чого, з того, що я вмію, мені потрібно відмовитися, щоб це виглядало модно, стильно і при цьому було затребуване. Тому що в жодному журналі, на жодному подіумі ви не побачите конкурсних робіт. 

 

 

Коли ви зрозуміли "ось він, успіх"?

 

 

Хм, я навіть не знаю, чи трапився він. Якщо чесно, я не оцінюю себе із цього боку. Я довго чинила опір приставці «селебріті» до візажиста. Я просто люблю свою роботу, люблю її робити і до цього дня, через п'ятнадцять років моєї професійної діяльності, можу взяти проекти безкоштовно, якщо вони захоплюють мене. Я дійсно кайфую від усього, що роблю, і я не маю мети називатися успішною людиною або мати селебриті статус. Тому, мабуть, мій успіх у розумінні, що я знайшла справу, яку люблю та можливості їм займатися день у день. 

 

 

Наталія Стрильчук про червоні губи, кайф від роботи та натуральності-Фото 2

 

 

Як ви бачите подальший розвиток у сфері візажу?

 

 

На даний момент я відчуваю, що накопичений досвід і знання вже через край, і мій абсолютний обов'язок - ділитися цим. Тому найближчим часом я збираюся реалізувати це у вигляді якогось навчального проекту. Нещодавно в цьому завадив Covid: ми анонсували курс на третє квітня, довелося двічі його переносити, і поки що участь у майстер-класі все ще з відкритою датою. Крім того, мені, звичайно, було б цікаво створити щось своє з косметики. Це зовсім інший світ: одна справа - створення кольору з текстури вже готових матеріалів, а інше - створити цей самий матеріал з нуля. Для мене це схоже на алхімію, і, я сподіваюся, що станеться якесь диво мого життя, яке дозволить мені взяти участь у неймовірному творчому проекті створення косметики.

 

 

Якими своїми роботами ви пишаєтеся найбільше?

 

 

Я моторошний перфекціоніст і рідко буваю до кінця задоволена своєю роботою. Навіть коли клієнт дуже задоволений, а я бачу класний результат, аналізуючи, я все одно гадаю: «Тут можна було зробити краще. А тут по-іншому». Але головна моя гордість - це очі клієнтів, які світяться від щастя.

 

 

Я пишаюся тим, що мені вдається подарувати жінкам цей момент кайфу, коли вони дивляться на себе в дзеркало і почуваються максимально красивими. Мені здається, це найцінніше досягнення, і воно завжди зі мною після кожної роботи. 

 

 

Наталія Стрильчук про червоні губи, кайф від роботи та натуральності-Фото 3

 

 

Макіяж із червоними губами Тіни Кароль – це ваша заслуга. Як вам прийшло бачення її образу? Що символізує червона помада у цьому контексті?

 

 

Макіяж Тіни - це ціла окрема історія, а сама Тіна для мене особлива людина, що викликає трепет та емоції. 

 

 

Нічим не можна приховати сумні очі, ніякий макіяж ніколи не сховає сльози. Тому я вирішила максимально відвернути увагу і змістити акцент, зробивши настільки яскраві губи, що від них неможливо буде відірвати погляд.

 

 

Взагалі червона помада, як на мене, дуже сильний інструмент, адже вона має дуже багато психологічних втілень. Це і ніжність, і сексуальність, і пристрасть. Вона може бути зброєю, протестом чи першими спробами дівчини відчути себе жінкою, красивою та сексуальною. Тому червона помада завжди у моєму арсеналі. Я дуже щаслива, що з її допомогою нам з Тіною вдалося створити такий стійкий стиль артиста. На той момент це було наше рятувальне коло. 

 

 

Якого «золотого правила» у макіяжі ви завжди дотримуєтеся?

 

 

Мій головний принцип у макіяжі трохи запозичений із клятви Гіппократа - не нашкодь! В моєму випадку - не зіпсуй, не зламай індивідуальний стиль. Адже мені не потрібно змінювати зовнішність клієнта. Моє завдання, навпаки, побачити в ньому найкрасивіше і підкреслити переваги, не підводячи під якісь загальні критерії краси. І хоча зараз багато Instagram-візажистів диктують певні правила макіяжу, я дотримуюся іншого принципу, намагаючись розглянути індивідуальність.  

 

 

Наталія Стрильчук про червоні губи, кайф від роботи та натуральності-Фото 4

 

 

Чи є візажист, який вас вражає своїм підходом, креативністю, сміливістю?

 

 

Безперечно! Насамперед це Алекс Фокс — він більш художник, ніж візажист, а мені подобається, коли в макіяжі з'являється якийсь арт, предмети та елементи, не призначені для макіяжу. Звісно, ​​мене захоплює Пет Макграт. Вона є іконою для всіх візажистів. Коли ти бачиш її роботи на показах, все здається таким легким та природним - використовувати, наприклад, ланцюг або перо в макіяжі, але не всім це спадає на думку. Саме з таких дрібниць для мене складається геніальність. 

 

 

На кого з візажистів ви підписані до Instagram? Назвіть п'ятірку ваших переможців. 

 

 

Мені дуже подобається робота з сяючими фактурами і сяючою шкірою, тому мені подобаються всі візажисти, які створюють чисту красу. З російських візажистів для мене це Андрій Шилков, Яким я захоплююсь. Також Патрік Та, кореєць працює в Америці. У нього ще є чудова лінія своєї косметики, до якої входять і класні хайлайтери в спреях - дуже їх люблю. Ще Ліза Елдрідж, Шарлотт Тілбері… Загалом, мені шалено подобаються візажисти, які створюють реальну, красиву, чисту картинку.

 

 

Наталія Стрильчук про червоні губи, кайф від роботи та натуральності-Фото 5

 

 

Локдаун значно вплинув на всі сфери життя, як він позначився на бьюті-сфері? І одразу питання: яким, на вашу думку, буде макіяж майбутнього?

 

 

Мені здається, за час карантину дуже багато хто змінив свої переваги. І якщо перший місяць здавалося, що в перший же день відкриття салонів всі кинуться до майстрів манікюру, то потім з'ясувалося, що багато моїх клієнтів відмовилися від покриття нігтів і дотримуються тепер більш натурального стилю. Мені здається, що це вплине і на бьюті-сферу. Але з власного досвіду можу сказати, що всі мої клієнти нудьгували і зараз дуже шукають приводу нафарбуватися. Отже, робити якісь висновки досить складно. При цьому мені все одно здається, що це пішло на користь дівчатам у нашій країні, дало зрозуміти, що наші смакові уподобання трохи ту мач, і ми нарешті рухаємось у бік натуральності.

 

 

Яких правил варто дотримуватися, щоб виглядати добре в будь-якій ситуації, чи це похід у магазин чи вечірка?

 

 

Одне з головних правил будь-якого виходу, в магазин або червону доріжку: надмірності можуть все зіпсувати. Овер макіяж - велика кількість тонального засобу, консилера, занадто яскравий рум'янець, занадто довгі вії, занадто багато хайлайтера або хайлайтер великої дисперсії завжди виглядають недоречно. Завжди краще менше та краще: недофарбуватися, а не перефарбуватися.

 

 

Наталія Стрильчук про червоні губи, кайф від роботи та натуральності-Фото 6

 

 

Який вигляд має ваш self-care ритуал? 

 

 

Іноді я здається заручником ситуації: коли клієнт запитує, чи знаю я чи пробувала той чи інший продукт, я не маю права відповісти «ні». Мені треба завжди бути на хвилі, компетентній, знати всі марки, розбиратися. Тому часто мені доводиться пробувати це все на собі, щоб дати якусь експертну оцінку. І завжди той чи інший продукт може не підходити. 

 

 

А ось на карантині я вивела собі основне правило self-care: регулярність. Догляд, який ви підібрали собі, або вам підібрав косметолог, необхідно використовувати регулярно, щодня, і ви отримаєте ефект. Не потрібно кидатися від крему до крему, натомість -  використовувати один, але щодня. Я собі прописала програму використання продуктів: на кожен день у мене певна маска і доглядові засоби, і я отримала дуже класний ефект. Так що я дуже задоволена результатами бьюті-ізоляції.

 

 

Як ви належите до тренду natural beauty?

 

 

Це один із моїх улюблених трендів, і мені здається, це найкрасивіше, що може бути в принципі - просто доглянута жінка. Для мене взагалі ідеал краси - це дівчина, що відпочила місяцечок на Балі, зі світлим, вигорілим на сонці, волоссям, загорілою шкірою, що світиться, трохи пом'якшеними бальзамом губами, злегка рум'яними щоками, пишучи жіночністю і здоров'ям. Тому, гадаю, саме у напрямі natural beauty потрібно прагнути нам усім. 

 

 

Наталія Стрильчук про червоні губи, кайф від роботи та натуральності-Фото 7

 

 

Назвіть ваш засіб №1 для догляду зараз. 

 

 

Так як цього року ми всі заручники великого міста, дуже важливо розуміти, що шкіра потребує зволоження і хоче пити буквально. Тому насамперед - вода. Також зволожуючі маски, правильно підібрані креми та сонцезахисний крем – обов'язкові ритуали міського життя.

 

Фотограф: Віта Гродзіцька

Статті на тему