UA
RU

Наука, а не магія: Веганський бустер колагену – найкраща альтернатива ін'єкціям краси 

Редагувати переклад
Новий засіб Каудалі практично доводить, що обернути час тому можливо. 
Наука, а не магія: Веганський бустер колагену - найкраща альтернатива ін'єкціям краси - Фото 1

Секрет молодості жінки намагаються розгадати не одне тисячоліття. Так, за часів найдавніших цивілізацій ходили чутки, що осягнути його вдалося богинями серед смертних — Клеопатрі та Нефертіті. Набагато пізніше особливо екстравагантних методах боротьби за вічну красу звинувачували Єлизавету Баторі, Ганну Болейн та багатьох інших. Свої таємниці вони забрали з собою, тому нам залишається пізнавати сучасні анти-вік-хитрощі, втілені у найкращих засобах та продуктах, що забезпечують довговічну молодість. 

Вчені французького бренду доглядовий косметики Каудалі впевнені, що їм вдалося знайти відповідь на вічне питання: що допоможе залишатися красивою якомога довше? Фахівці впевнені, що секрет лежить на поверхні, точніше в надрах тіла. Адже, виявляється, все необхідне для того, щоб не замислюватися про зморшки та ознаки старіння, є в жіночому організмі спочатку. 

Лідер серед антивікових засобів у Франції Каудалі з упевненістю, набутою на практиці, стверджує, що власний колаген здатний творити чудеса наукові, а не магічні. Проте, та її властивості необхідно посилювати. Саме в цьому напрямку почали шукати майстри Каудалі розгадка секрету вічної молодості. 

Наука, а не магія: Веганський бустер колагену - найкраща альтернатива ін'єкціям краси - Фото 2

Читай також: Ребел Вілсон показала, як позбавляється останніх двох кілограм зайвої ваги 

Як відомо, до 40 років у жіночому організмі відбуваються деякі зміни, які зрештою і можуть стати проблемою появи помітних недосконалостей зовнішності. Так, значно знижується вироблення колагену та гіалуронової кислоти, що відповідають насамперед за збереження підтягнутого овалу обличчя та його гладкості. Через це жінки стикаються із проблемою зниження пружності шкіри на 40% і як наслідок збільшується виразність зморшок. Нова запатентована формула крему Ресвератрол-ліфт з веганським колагеном створено для більш ефективної дії. 

Наука, а не магія: Веганський бустер колагену - найкраща альтернатива ін'єкціям краси - Фото 3

Матільда ​​Тома, засновниця бренду Каудалі, яка невпинно працює над пошуком найбільш ефективних і натуральних засобів, вирішила продовжити співпрацю з престижною Гарвардською медичною школою та доктором Девідом Синклером. Названий виданням час журнал US «гуру довголіття», він є одним із провідних світових фахівців із боротьби зі старінням. Тому всі шанувальниці французького бренду можуть бути впевнені, що саме науковий підхід, а не магія довголіття цього разу допоможе їм зберегти красу зовнішності. 

Читай також: Знайомі особи: Аромати для героїнь улюблених радянських фільмів

Колаген, що широко використовується в косметичній продукції, має головним чином тваринне походження, але компанія Каудалі зробила вибір на користь веганського колагенового бустера, який дозволяє скоротити негативний вплив на шкіру та навколишнє середовище. 

Каудалі Разом з Гарвардською Медичною Школою довели, що запатентоване поєднання Ресвератролу з гіалуронової кислотою вдвічі ефективніше, ніж дія ретинолу на натуральне вироблення колагену. І в результаті було вирішено протестувати ще більш інноваційну комбінацію Ресвератролу, гіалуронової кислоти та веганського колагену, яка в результаті отримала новий ексклюзивний патент (FR 1555116). 

Наука, а не магія: Веганський бустер колагену - найкраща альтернатива ін'єкціям краси - Фото 4

Так був винайдений зміцнюючий денний крем-кашемір з ультра-ніжною текстурою, який пом'якшує шкіру та забезпечує неймовірне почуття комфорту, без ефекту жирної плівки. Це справжній «кашемір для шкіри», який природним чином запобігає ознакам старіння і бореться з існуючими. Більш того, крем має абсолютно неймовірний аромат. ноти базиліка, лимонної трави, ромашки, чебрецю та апельсинового кольору сплітаються в симфонія комфорту та миттєвого заспокоєння шкіри та душі. 

Результати дії засобу вражають: природне вироблення колагену посилено у 5 разів, а гіалуронової кислоти у 2 рази. Шкіра стає більш пружною та наповненою зсередини. Новий патент зареєстровано. 

Більше того, унікальний засіб Ресвератрол-ліфт відповідає світовим трендам з екологічної відповідальності. Нове запатентоване відкриття входить до серії продуктів Resveratrol-Lift, повністю оновленої та представленої у безвідходній, на 100 % упаковці, що переробляється (у порівнянні з 40 % упаковки, що переробляється в 2019 р.) і коробках з паперу, відзначеного сертифікатами FSC, що дозволяє компанії скоротити вуглецю. слід на 40%.

Статті на тему