UA
RU

Незалежні експерти оцінили якість beauty-простору «Коралі»

Розповідаємо про результати тестування салону краси "Коралі" на незалежному порталі Naproby та про враження експертів після першого відвідування.

Незалежні експерти оцінили якість beauty-простору «Коралі»-Фото 1

Beauty-простір «Коралі» взявши участь у незалежному проекті Naproby, де експерти порталу тестували послуги салону краси:

  • 91 % гостів залишилися повністю задоволеними послугою, яку отримали у салоні «Коралі»
  • 82 % експертів планують і надалі користуватися послугами салону краси
  • 91% готові рекомендувати салон краси «Коралі» своїм друзям та близьким. 

Учасники тестування спробували такі процедури beauty-простору як укладання, фарбування волосся, манікюр та макіяж. Серед переваг експерти порталу відмітили професіоналізм майстрів, поважний підхід, лояльність адміністраторів та затишну атмосферу. До того ж, у своїх відгуках відвідувачі розповіли про важливе ставлення майстрів до кожного клієнта, наприклад, у підборі макіяжу та укладки з урахуванням особливостей зовнішності. 

Від відвідування салону залишилися найпозитивніші враження. Все почалося після дзвінку з повідомленням про участь у проекті. На наступний день було доставлено стильно оформлений сертифікат. Після дзвінка у салон адміністратор записала мене на зручну годину. У салоні привітно зустріли, запропонували чай/каву, і я вирушила знайомитися з майстром, 

- відмічають експерти незалежного порталу Naproby. 

Незалежні експерти оцінили якість beauty-простору «Коралі»-Фото 2

Також клієнти beauty-простірКоралі» відмітили його стильний інтер'єр та наявність дитячої кімнати, що дуже актуально для гостей, які бажають відвідати салон краси разом з дітьми. Експерти порталу також наголосили на зручному розташуванні салону краси, адже «Коралі» знаходиться в самому центрі Києва. 

Салон зручно розташований, недалеко від метро Палац Україна. Я пояснила майстру, який хочу отримати кінцевий результат, і вона одразу зрозуміла мене. Я відзначила стильний та затишний дизайн салону у моїх улюблених кольорах – білий, червоний, чорний. Зачіскою я залишилася більш ніж задоволена, 

— описує свої враження від відвідування салону експерт тестування. 

Акції та спеціальні пропозиції

Окрему увагу гості звернули на акції та цікаві спеціальні пропозиції місяця. Наприклад, відвідуючи «Коралі» Вперше, клієнти отримують скидку у -10%. Також у березні цього року гості салону можуть отримати знижку 30%, якщо приведуть свою подругу, яка також отримує -15% на всі процедури у «Коралі».

Незалежні експерти оцінили якість beauty-простору «Коралі»-Фото 3

Бажаєте зібратися на корпоратив чи провести вечір з подругами, ще й доньку потрібно зібрати на шкільне свято, а у чоловіка з'явилася вільна година для того, щоб відвідати барбера? У такому разі beauty-простір пропонує влаштувати «сімейний день краси» для всієї батьківщини. За умови відвідування салону сім'єю, гостям пропонують скидку в розмірі до 20%. 

Такі спеціальні пропозиції особливо актуальні не лише для нових клієнтів, а й для постійних відвідувачів, які вже встигли переконатися на власному досвіді у професіоналізмі майстрів салону. 

Адреси: Київ, вул. Казимира Малевича, 89

Телефон для запису+38 (044) 465 72 29 +38 (067) 957 52 29

Електронна адресаkoralisalon@gmail.com

Статті на тему