UA
  RU

  Нічний портьє: найкращі засоби з ретинолом

  Редагувати переклад
  Коли йдеться про ретинол, працює золоте правило: «Тихіше їдеш – далі будеш». Його і дотримуємось, вибираючи кошти цим компонентом молодості.

  Нічний портьє: найкращі засоби з ретинолом-Фото 1


  ТЯк склалося, що ретинол (вітамін А) овіяний усілякими міфами. Однак якщо привчати до нього шкіру поступово і з розумом, то в ефект, що омолоджує, цьому компоненту рівних немає! Стимулюючи синтез колагену, ретинол швидко підвищує еластичність і пружність дерми навіть у мінімальній концентрації. Тому починаємо з малого.

  Якщо йдеться про тендітну ділянку повік, вже 0,1% ретинолу підвищить тонус шкіри і освітлює темні кола (концентрат-флюїд з кофеїном). RETINOL 0,5, SKINCEUTICALS). Мінімально насичені ретинолом креми та сироватки косметолог може призначити навіть 20-річним дівчатам.


  RETINOL 0,5, SKINCEUTICALS - фото

  Що ж до перших серйозних вікових змін, всі вони вимагають дози вище. Наприклад, 0,5%. Цього достатньо, щоб усунути дрібні зморшки, пігментацію та нерівності шкіри (нічний крем RETINOL 0,5, SKINCEUTICALS).

  RETINOL 0,5, SKINCEUTICALS - фото


  Існують кошти з 0,6% трансретинолу. Ця особлива форма вітаміну А надає антиоксидантний ефект, підхльостує вироблення власного колагену і підвищує рівень гіалуронової кислоти - в результаті шкіра розгладжується і набуває ідеального рельєфу без шорсткостей і розширених пір (сироватка RETINOL 6TR, MEDIK8).

  RETINOL 6TR, MEDIK8 - фото

  Зверніть увагу на фіторетинол природного походження. Склад з 1% цього компонента та міцелярної води ківі здатний налагодити відновлювальні процеси в шкірі та помітно освіжити обличчя (концентрат PHYTORETINOLO GOCCE CONCENTRATE, NATURE'S).  PHYTORETINOLO GOCCE CONCENTRATE, NATURE'S - фото

  З огляду на особливий характер даного вітаміну не всі косметичні компанії готові переступити однопроцентний бар'єр. Але такі є. У лабораторії марки DR. BRANDT у мікрокапсули сховали 2%-й ретинол. І вивільняється він із них не поспішаючи, забезпечуючи тривалу дію, поки ви спите. На ранок шкіра – відполірована та сяюча (сироватка GLOW OVERNIGHT RESURFACING SERUM).


  GLOW OVERNIGHT RESURFACING SERUM, DR. BRANDT - фото

  Нагадаємо: наносити всі препарати з ретинолом потрібно виключно на ніч, тому що він викликає фоточутливість, а вдень - вибирати крем з високим сонцезахисним фактором.

  Статті на тему