Нова лінійка PURE AGE PERFECTION від Sensilis — шлях до сяючої та здорової шкіри

Редагувати переклад

Боротьба з акне — це шлях, який може затягнутись на довгі роки, та який не має обмежень за віком. Шкіра ж своєю чергою має безліч особливостей та здатна до проявів старіння. Саме тому іспанський дерматологічний бренд Sensilis презентував нову лінійку PURE AGE PERFECTION, що розроблена для боротьби зі старінням чутливої, жирної та схильної до появи акне шкіри.

Нова лінійка PURE AGE PERFECTION від Sensilis — шлях до сяючої та здорової шкіри-Фото 1

 

До лінійки увійшли чотири засоби. Серум PURE AGE PERFECTION [CICACNE SERUM] помітно зменшує постакне, покращує текстуру шкіри, прибирає почервоніння та надає матуючий ефект вже за 30 хвилин після нанесення. Ретиналь PURE AGE PERFECTION [RETINAL] збільшує синтез колагену, дає ефект гладкості та пружності та прибирає зморшки.

Нова лінійка PURE AGE PERFECTION від Sensilis — шлях до сяючої та здорової шкіри-Фото 2

Флюїд PHOTOCORRECTION [PURE AGE PERFECTION 50+] захищає шкіру від UVA, UVB та синього світла та виконує функцію зволоження. Лосьйон AZELAIC [PEEL] спрямований на освітлення пігментних плям та запобігання запалення шкіри.

Нова лінійка PURE AGE PERFECTION від Sensilis — шлях до сяючої та здорової шкіри-Фото 3

Лінійка PURE AGE PERFECTION містить мигдальну кислоту, що має бактерицидну та антивікову дію, пребіотики, що покращують бар’єрну функцію та мікробіом шкіри. Також у складі засобів є центелла азіатська, азелогліцин, силіконові мікрогранули та інші інгредієнти, що стимулюють себорегуляцію, зволоження та роблять шкіру чистою, матовою та пружною.

Вся продукція бренду протестована на чутливій шкірі, а для досягнення найліпших результатів  рекомендовано поєднувати засоби лінійки PURE AGE PERFECTION із дерматологічним лікуванням та косметологічними процедурами.

Нова лінійка PURE AGE PERFECTION від Sensilis — шлях до сяючої та здорової шкіри-Фото 4

Читайте також: Косметика швейцарського бренду INSTYTUTUM, заснованого українкою Наталією Деркач, була представлена на OSCAR® 2024

Sensilis — іспанський дерматологічний бренд розроблений у 1972 році. Бренд створює препарати, що доведено лікують гіперчутливу та сенсибілізовану шкіру, та унікальні формули для догляду та відновлення шкіри. Метою Sensilis є дати можливість жінкам із чутливою шкірою насолоджуватися широким спектром перевірених високоефективних косметичних засобів за індивідуальними показниками, отримуючи бажані результати.

 

Статті на тему