UA
RU

Нова я: Біллі Айліш змінила блонд на новий зухвалий відтінок 

Щороку 19-річна співачка змінює свій лук, намагаючись відшукати той, що найближче до серця. 

Нова я: Біллі Айліш змінила блонд на новий зухвалий відтінок - Фото 1

Billie Eilish fragrance
https://app.asana.com/0/1135954362417873/1201238185023749/f
Credit: Camraface

З наближенням нового року Білл Айліш вирішила оновити свій образ. Співачка безумовно готова до свіжого старту, а тому повертається до свого темного коріння. 19-річна виконавиця поділилася фото свого нового образу, згадавши, як вона виглядала брюнеткою, і саркастично поцікавилася у своїх фанатів, чи вони сумували за нею. 

У сторіз Біллі Айліш в інстаграмі з'явилося фото тільки її чубчика, роздратувавши фанатів тим, що вона підготувала для них. 

Можна сміливо сказати, що шанувальники творчості та способу життя володарки премій “Греммі” безперечно люблять її темне волосся. Передплатники дівчини не поскупилися на емоції та емоджі, розхвалюючи Біллі за рішення повернутися до старого нового образу. 

Дівчина брата Айліш Клаудіа прокоментувала, що Біллі виглядає "шалено". Сподіваємося, дуже прекрасно. 

Перш ніж показати свій новий образ поп-зірка з'явилася в інтерв'ю для Vanity Fair - П'ятий рік поспіль. Під час розмови дівчина пояснила, як її зовнішність впливає на впевненість у собі. Так, волосся відтінку воронячого крила з неоново-зеленими пасмами робило Біллі надто помітною в натовпі. 

Читай також: Принци Вільям і Гаррі возз'єдналися, щоб вшанувати пам'ять принцеси Діани. 

Нова я: Біллі Айліш змінила блонд на новий зухвалий відтінок - Фото 2

Я постійно думала про те, що я не можу нікуди вийти, ніде здатися. Я навіть не могла вирушити до парку або за кавою. Це дратувало мене. Але минулого року я відкрилася можливостям”. 

Співачка додала, що виділяється вона зазвичай і не лише через волосся. 

“Я просто хотіла, щоб мене бачили такою, якою я є. Тому я ніколи не одягаю щось нормального”. 

Наразі співачка, яка ледь вийшла з підліткового віку, зауважила, що бути брюнеткою – зона комфорту для неї. 

Біллі Айліш продемонструвала на той момент новий блондинистий образ у березні – після того, як вона та її брат Фіннеас виступили на “Греммі” 2021. Для того, щоб зробити образ досконалим, співачка працювала зі стилістом по волоссю Ліссою Ренн понад шість тижнів. 

Нова я: Біллі Айліш змінила блонд на новий зухвалий відтінок - Фото 3

Billie Eilish Rolling Stone
https://app.asana.com/0/1135954362417873/1200487066352678/f
Credit: Yana Yatsuk for Rolling Stone

«Процес є реальним, якщо ви все робите правильно. 6 тижнів знадобилося, щоб позбавитися чорного кольору без шкоди для волосся. Також я слідувала дуже строгому beauty-рутині. Мені сподобалися всі періоди освітлення волосся, але кінцевий результат є неймовірним”. 

Зараз Біллі повернулася до свого темного коріння, намагаючись довести, що, можливо, брюнетки все-таки вміють веселитися набагато краще. 

 

Статті на тему