UA
RU

Нове обличчя: Український бренд натуральної косметики MOLA

Редагувати переклад

Вітчизняна косметика може бути преміум-якістю, надихаючою і дієвою. Це ще раз доводитиме молодий бренд МОЛА.

Нове обличчя: Український бренд натуральної косметики MOLA-Фото 1

Назва, у перекладі з португальської, означає «весна». Весна твоєї шкіри.

Засоби МОЛА виготовлені на виробництвах, що працюють за європейськими стандартами якості та використовують сертифіковані компоненти з різних країн світу.

Косметика MOLA — фізіологічна: складники близькі до шкіри (сквалан, цераміди), тому повністю поглинаються, або служать їжею для мікробіому (пребіотики).

У складі ви не знайдете агресивних ПАР, PEG, силиконів, формальдегіду і всього, що подразнює шкіру чи негативно впливає на здоров'я.

Читай також: 5 УЛЮБЛЕНИХ МІСЦЬ АЛЬПІЙСЬКОЇ ІТАЛІЇ ОЛЕНИ САВІСЬКО

Співзасновниці Оксана та Олександра є амбасадорами бренду: користуються всіма засобами і розповідають про результати з власного досвіду.

Нове обличчя: Український бренд натуральної косметики MOLA-Фото 2

Наприклад, Олександра, за місяць користування комплексним доглядом для сухої шкіри, позбулася почервонінь та лущення. А регенеруючий крем, який обіцяє відновити епідермальний бар'єр за 28 днів, дотримавшись слова! Адже потужний склад, зібраний з таких компонентів, як: цераміди, ніацинамід, пептиди, поліненасичені жирні кислоти та пребіотик, дозволяє повністю забути про втрату вологи.

Символічно, навесні, бренд відсвяткував першу річницю. За цей рік з'явилися 2 лінійки комплексного догляду за обличчям: для сухої та жирної шкіри.

Випустили й натуральні тверді шампуні, які добре піняться, очищують до скрипу і зберігають свіжий вигляд волосся до 3 днів. І догляд за тілом: сахарний скраб, що не загрязнює ванну, і кокосовий крем-баттер з пантенолом, який став бестселлером через швидке поглинання та загоювальні властивості.

Зовсім скоро з'являтимуться і літні новинки: омолоджуючий блиск для губ, крем з SPF та бальзам-маска для волосся.

Статті на тему