Edit page title Новинка дня: крем Sisleya L'Intégral Anti-Age
Edit meta description Знаменитий крем Sisleya Global Anti-Age, випущений ще 1999 року, отримав своє продовження. Новий продукт L'Intégral Anti-Age увібрав у се

Close edit interface
UA
RU

Новинка дня: крем Sisleya L'Intégral Anti-Age

Редагувати переклад

Знаменитий крем Sisleya Global Anti-Age, випущений ще 1999 року, отримав своє продовження. Новий продукт L'Intégral Anti-Age увібрав у себе новітні знання в галузі хронобіології та генетики.

Visuel Sisleÿa Pub

Всім добре відомо, що наш спосіб життя впливає на стан шкіри. Куріння, перебування на сонці, неправильне харчування лише прискорюють процес старіння. Додайте до всього іншого агресивну дію ультрафіолету, екологію великого міста, вільні радикали - і зморшки з'являться на обличчі набагато швидше, ніж ви припускали. Нічого дивного, адже ці фактори порушують клітинний ритм: удень клітина перестає захищатися від зовнішнього світу, а вночі відновлюватися.

Новий інтегральний антивіковий крем Sisleya здатний справлятися не лише з видимими ознаками старіння, але й забезпечувати клітині ідеальну «екосистему». Формула засобу посилена вдвічі за рахунок екстрактів ліндери та альбіції ленкоранської, а також комплексу протеїнів сої та дріжджів. Завдяки своєму новому складу Sisleya L'Intégral Anti-Age здатний відновити ідеальний ритм активності, властивий молодій шкірі.

РЕЗУЛЬТАТ:при регулярному використанні крем не просто позбавляє ознак старіння шкіри, але буквально омолоджує її. 

У продажу з 1 лютого 2016 року.

Статті на тему