Новинка від бренду Hydrafacial: Київ став першою столицею Європи, де презентували апарат Syndeo

Редагувати переклад
Днями в столичному ресторані ALASKA відбулася яскрава презентація унікального косметологічного апарату Syndeo від бренду Hydrafacial. Це ледь не перша настільки потужна новинка у сфері апаратної косметології в Україні за час повномасштабного вторгнення рф. Американський бренд, який люблять мільйони людей в усьому світі, обрав Київ серед столиць Європи для першої презентації свого апарату. Традиційно організували подію офіційні представники бренду Hydrafacial в Україні - компанія BMED.

Новинка від бренду Hydrafacial: Київ став першою столицею Європи, де презентували апарат Syndeo-Фото 1

На б’юті-подію завітали топ-партнери компанії BMED, а також блогери, зірки та представники медіа, що не перший рік захоплюються результатами від процедур на апараті Hydrafacial. На початку події представила та поділилася першим досвідом роботи з апаратом Syndeo методистка компанії BMED і сертифікована тренерка Hydrafacial Наталя Добровольна. Експертка здивувала присутніх не лише новими функціями апарату, а і його сучасним дизайном з можливістю візуальних модифікацій під потреби клієнтів. Експертка детально та цікаво розповіла про можливості нового апарату та його унікальність.

“До Syndeo я не вірила, що апаратна косметологія може бути настільки зручною та ефективною. Це дійсно нове слово у взаємодії косметолога та апарату в роботі з клієнтом. Апарат легкий, стильний та сучасний. Він має безліч можливостей для розвитку бізнесу. Його якість та ефективність підтверджені сертифікатами FDA”, — ділиться власними враженнями після роботи з Syndeo Наталя Добровольна.

Новинка від бренду Hydrafacial: Київ став першою столицею Європи, де презентували апарат Syndeo-Фото 2

Дійсно революційний апарат Syndeo, що став продовженням легендарної лінійки бренду Hydrafacial, за лічені тижні отримав платиновий статус у продажах у всьому світі. Syndeo – це нове покоління апаратів Hydrafacial. Він вдосконалює кожен етап процедури Hydrafacial і не має обмежень у використанні за віком, статтю та порою року.

“Я вкотре надихаюсь ідеями та якістю їхньої реалізації, які несуть у світ кріейтори бренду Hydrafacial. Настільки тонко та точно відчувати потреби клієнтів й бізнесу по всьому світу — це справжній талант”, — коментує новинку Вікторія Клюєва, керівник офісу офіційного дистриб’ютора Hydrafacial в Україні, компанії BMED). “Апарат Syndeo дозволяє працювати із задоволенням, вирішувати окремі та комплексні питання з проблемами шкіри, а також допомагати бізнесу вибудовувати абсолютно новий формат комунікацій з клієнтом”

Свято краси не обійшлося без чудового музичного супроводу. Позитивного настрою гостям додали запрошені артисти — співак Dima Prokopov, дует SESTRA, виконавець OKS та DJ Саня Димов.

Новинка від бренду Hydrafacial: Київ став першою столицею Європи, де презентували апарат Syndeo-Фото 3

Новинка від бренду Hydrafacial: Київ став першою столицею Європи, де презентували апарат Syndeo-Фото 4

Новинка від бренду Hydrafacial: Київ став першою столицею Європи, де презентували апарат Syndeo-Фото 5

Справжні гарячі дискусії викликав у гостей презентації виступ відомого психолога Володимира Науменка, який розповів про те, як стан шкіри впливає на психологічний стан людини, і поділився корисними порадами.

Аби переконатися в унікальності апарату та одразу відчути його можливості на собі, кожен з гостей отримав сертифікат на процедуру Hydrafacial на апараті Syndeo. Також всі гості події взяли участь у розіграші б’юті-боксів з продукцією від брендів Colorescience, Circadia та iS Clinical.

Читайте також: ARTDECO ПРЕДСТАВИЛИ НОВУ КОЛЕКЦІЮ ДЛЯ МАКІЯЖУ ГУБ 

Статті на тему