Edit page title Новинка від Starlit Group - інноваційний портативний гаджет NEWA для омолодження шкіри вдома
Edit meta description Новинка від Starlit Group - інноваційний портативний гаджет NEWA для омолодження шкіри вдома - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Новинка від Starlit Group - інноваційний портативний гаджет NEWA для омолодження шкіри вдома

Редагувати переклад
Український офіційний дистриб'ютор міжнародних брендів дерматокосметики Starlit Group представив новий гаджет для эфективного омолодження шкіри в домашніх умовах. Зустрічайте -

 NEWAз технологією 3DEEP® від всесвітньо відомого виробника професійних косметологічних систем  Endymed Medical.

Новинка від Starlit Group - інноваційний портативний гаджет NEWA для омолодження шкіри вдома-Фото 1

Як це працює?

Волокна колагену та еластину є важливими компонентами шкіри, які надають їй форму, підтягують і підтримують. Колагенові волокна відповідають за міцність і тонус шкіри. Волокна еластину — забезпечують гнучкість та еластичність. З віком кількість колагенових та еластинових волокон зменшується, а вироблення нових — сповільнюється. Це призводить до ослаблення, провисання шкіри та появи зморшок. NEWA працює на основі технології 3DEEP®. Це — контрольована радіочастотна енергія, що проникає глибоко в тканини дерми, стимулюючи природне вироблення нових здорових колагенових та еластинових волокон. Таким чином досягається помітний ефект підтяжки, покращення овалу та кольору обличчя, розгладження зморшок та звуження пор.  

Пристрій використовує м’який зігріваючий ефект природних, нешкідливих радіочастот і доставляє енергію саме туди, де вона необхідна, глибоко в тканини дерми, де утворюється колаген.

Новинка від Starlit Group - інноваційний портативний гаджет NEWA для омолодження шкіри вдома-Фото 2

Кому підійде NEWA?

Користуватись апаратом можна при перших проявах втрати тонусу шкіри. Цей процес, зазвичай, починається після 30 років. Процедура підходить для всіх кольорів і типів шкіри.

Як використовувати гаджет? 

Портативний пристрій NEWA працює в тандемі зі спеціальним гелем-провідником, що посилює ефект процедури. Виробник радить застосовувати гаджет по лінії нижньої щелепи, на ділянках підборіддя, щік та вилиць, де прояви птозу найбільш виражені.  

Новинка від Starlit Group - інноваційний портативний гаджет NEWA для омолодження шкіри вдома-Фото 3

Результат

Одразу після процедури шкіра вже буде виглядати більш підтягнутою і сяючою. Через 4 тижні зморшки зменшаться на 45%, помітно підвищиться її пружність. Ефект посилюватиметься протягом шести місяців після курсу процедур, оскільки за цей період утворюється новий і здоровий колаген.

Новинка від Starlit Group - інноваційний портативний гаджет NEWA для омолодження шкіри вдома-Фото 4
  

Читайте також: ЧОМУ ЗВОЛОЖЕННЯ ШКІРИ ТІЛА — ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО

Статті на тему