UA
RU

Новинка від українського бренду Sister's Aroma: доглядова тріо-система Sister's Care для всіх типів шкіри

Новинка від українського бренду Sister's Aroma: доглядова тріо-система Sister's Care для всіх типів шкіри-Фото 1

Дві добрі новини від українського бренду косметики Sister’s Aroma. По-перше, стала доступною доставка до Європи, тепер улюблену косметику та аромати можна замовити до міст евакуації. По-друге – свіже поповнення у лінії догляду Sister's Care. Цього разу команда бренду розробила три продукти, що доповнюють один одного в повсякденному догляді за шкірою обличчя. Трио є базовою триступеневою системою догляду для шкіри будь-якого типу.

 

Перший етап – гель для вмивання Gentle Everyday з фруктовими ензимами, які делікатно відлущують та «полірують» шкіру під час очищення. Гель має нейтральний рН 5,5, що глубоко очищує пори, але при цьому не викликає почуття стягнутості та сухості після вмивання. У складі також є екстракт рису, який відповідає за пом'якшення шкіри та освітлення пігментації. Зелений чай – регулює вироблення шкірного себуму та бореться із запаленнями.

Гель можна використовувати вранці та ввечері

Інший етап – легкий гелеподібний концентрат Boosting Ampoule з ніацинамідом для зволоження та сяйву. Ніацинамід у складі засобу працює як антивіковий компонент, але також має властивості боротися з висипаннями та запаленнями. Запатентований комплекс Cіса Biom – мікс екстракту центелі азіатської та пробіотиків – піклується про шкірний мікробіом та захисну ліпідну мантію. Формула Boosting Ampoule також містить комплекс амінокислот для пружності та три види гіалуронової кислоти для надійного зволоження протягом дня.

Третій етап - Насичений увлажняющий крем Rich Moisture Cream з приємною текстурою, що тане на шкіру і в основі якої є олія ши. Властивості крему спрямовані на захист та відновлення. Для цього у складі є все необхідне: ферментовані лактобактерії для посилення мікробіома, кераміди для еластичності та зміцнення природної захисної функції, три види гіалуронової кислоти для підтримки увлажненості у всіх кулях епідермісу. Крем не містить UV-фільтрів, тому його можна використовувати і у вечірньому ритуалі догляду.

Нагадуємо, що для захисту від сонця Sister's Aroma недавно випустили санскрин з ніацинамідом Daily SUN CREAM SPF 30PA++, який легко вбудовується в будь-який денний догляд та містить сучасні сонцезахисні фільтри

Статті на тему