UA
RU

Нові цінності: Giorgio Armani випустив eco-friendly аромат MY WAY

Редагувати переклад
Giorgio Armani випустили нову парфум MY WAY.



Нові цінності: Giorgio Armani випустив eco-friendly аромат MY WAY-Фото 1

Для того, щоб уявити, які на запах справжня аристократичність, благородство та міфологічна височина, необхідно вдихнути аромат нового парфуму італійського бренду Джорджіо ArmaniMy Шлях - Ода сучасній жінці. Аромат, що втілив нове уявлення про жіночність, що відрізняється глибиною та волелюбністю. Через усвідомлене спілкування з іншими ми здобуваємо своє справжнє „я“. Композиція розкривається найбагатшими відтінками букета білих кольорів, але підкріплюється завдяки наполегливим дерев'яним акордам. Про те, чому цей аромат можна вважати революційним, розповідає Claire. 

Знайомство з ароматом Джорджіо Armani My Шлях, випущеним у 2020 році, та створеним парфумерами Карлосом Бенаїмом та Бруно Йовановичем, ми пропонуємо з думок про те, що саме робить вас такою, якою ви є. Індивідуальність, особливості в характері та особистості кожної з нас - саме на ці фактори роблять ставку "носи" відомого бренду. В основі MY WAY лежить ідея невтомного пошуку сенсу і непідробності в навколишньому світі, які додають нашому життю глибини. Аромат передає дух цікавості та тісного зв'язку з оточуючими. 

Нові цінності: Giorgio Armani випустив eco-friendly аромат MY WAY-Фото 2

My Шлях від Джорджіо Armani - це насичений, елегантний та революційний квітково-деревний аромат для статної та вишуканої жінки. Композиція надихнута кращими сортами білих кольорів туберози, жасмину та флердоранжу, а також у аромат включена спеціально розроблена фракція – серце туберози, де за її допомогою квіткові відтінки посилюються та розширюють свою гру від початкових нот до завершення. 

My Шлях — це яскравий букет із білих квітів, укладений у елегантний флакон. В основі MY WAY лежить ідея невтомного пошуку сенсу і непідробності в навколишньому світі, які додають нашому життю глибини. Аромат передає дух цікавості та тісного зв'язку з оточуючими. Верхні яскраві ноти – бергамот та квіти апельсина. У серці аромату – ноти індійської туберози та жасмину, зі шлейфом із ванільного бурбону, віргінського кедра та білого мускусу. Аромат, який діє як талісман, як заспокійливий дотик у будь-якій подорожі та нагадування про пережиті емоції. 

Нові цінності: Giorgio Armani випустив eco-friendly аромат MY WAY-Фото 3

Читай також: Надійна броня: Для модної осені 2020 вам знадобиться лише один піджак

Крім того, аромат відповідає головним вимогам сучасності – він виготовлений з екологічно чистих матеріалів та його флакони можна наповнювати повторно. Більше того, скло на 10% складається з переробленої сировини, що дуже круто та незвично. Ще важливіше те, що обличчям нового аромату бренд запропонував стати актрисі Адріє Архоні, Які близькі і теми пошуку свого життєвого шляху, і боротьби за екологічність продукції. 

Я дуже рада, що маю відношення до першого аромату, який матиме нульовий баланс викидів вуглецю, думаю, це стане революцією у парфумерному світі. Armani Краса робить перший крок на дійсно довгому шляху до відповідального розвитку, і для мене велика честь брати участь у цьому. 

Нові цінності: Giorgio Armani випустив eco-friendly аромат MY WAY-Фото 4

Історія My Шлях - Натхнення жінками, які не бояться перепон на життєвому шляху. Вони не бояться подорожувати поодинці, бо знають, що врешті-решт завжди повернуться до самих себе справжнім. Вони знаходять дивовижне умиротворення в єднанні з природою - недоторканою і первозданною. Вони належать тільки самим собі, люблять себе такими, які є, і ніколи не судять ні себе, ні інших надто суворо. 

Виходити за межі своєї зони комфорту. Спробувати щось нове щодня. Філософія аромату My Шлях Armani Краса - жінка концепції, наповненою внутрішньо та впевненою. Ніжність у вигляді білих кольорів та стійкість, наполегливість, впевненість, що символізують деревні акорди. Мистецтво бути собою у вмінні гармонійно їх поєднувати, залишаючись унікальною та неповторною. 

Статті на тему