UA
  RU

  Новий Insta-тренд: фарбування двома різними кольорами

  На які експерименти не йдуть б'юті-блогери та професійні стилісти-перукарі!
  Новий Insta-тренд: фарбування двома різними кольорами-Фото 1

  @bleachlondon

  Втомилися від старого нудного натурального кольору волосся? Шукаєте нові ідеї? Тоді цей тренд точно повинен вам сподобатися. У соціальній мережі Instagram з'явилася нова тенденція фарбування волосся, і вона, на нашу думку, одна з найдивніших, але найкрутіших, які ми коли-небудь бачили: фарбування волосся у два різні кольори. Звучить трохи по-божевільному, але, можливо, це найкраще, що колись вигадували колористи та перукарі.


  Новий Insta-тренд: фарбування двома різними кольорами-Фото 2

  @emmadavisonhair

  Незалежно від того, чи фарбуєте ви чубок у синій колір, а решту волосся – у рожевий, або пофарбуєте один бік голови в один колір, а інший – в інший, це офіційно вважатиметься новим трендом. Це якраз той випадок, коли експеримент удався.

  Читайте також: ПРОЩЕ ПРОСТОГО:5 Б'ЮТІ-ПОРАД СЕЛЕНИ ГОМЕС


  Першовідкривачами такого дивного тренду стали колористи лондонського салону краси Bleach, які ризикнули поділити волосся на дві частини: світлу та темну. Свої роботи вони виклали на сторінці в Instagram і їхній тренд одразу підхопили модні бьюті-блогери.

  Новий Insta-тренд: фарбування двома різними кольорами-Фото 3

  @bleachlondon

  Алекс Браунселл, співзасновник і креативний директор Bleach у Лондоні, каже, що назва, яку вони дали цьому стилю, називається «BLEACH bit» і що воно спирається на досвід минулого століття, такий як «смуги Лілі Мюнстер у 1960-х, Джері Холлівелл в 90-ті, і навіть зачіска Шельми з X-Men». Проте, за словами Алекса, людина, яка дійсно вірила у повернення цього тренду, це дизайнер Мімі Уейд, яка протягом деякого часу регулярно відвідувала BLEACH London та експериментувала з багатьма кольоровими комбінаціями. 

  Таке фарбування полюбилося багатьом, тому що, як стверджує Алекс Браунселл, це дуже сміливе і водночас тонке рішення. Воно стало чудовим способом додати світла навколо обличчя і виглядати інакше, ніж раніше.


  [mc_gallery id=161514]

  Статті на тему