UA
RU

Онлайн-парфумерія: МAKEUP пропонує тестувати аромати, не виходячи з квартири

Редагувати переклад
Якщо ви не бажаєте наражати себе на опасность, залишаючи спокій домівки, скористайтеся новим сервісом пробувати it перший. 

 

Онлайн-парфумерія: МAKEUP пропонує тестувати аромати, не виходячи з квартири.

Пригадайте, скільки разів ви опинялися у ситуації, коли замовляючи незнайомий аромат, набували зовсім не ту гармонію пахощів, на яку розраховували? Упевнені, що в житті кожної жінки траплялися такі прикрощі, післясмак яких ще довгий час зупиняв їх від можливості спробувати новий запах. Користуватися одними єдиними парфумами всю життя — вибір кожної жінки, проте варто час від часу куштувати нові таємничі та загадкові, оновлені та свіжі, сміливі та провокаційні аромати. 

Поки в світі триває пандемія вирушати навіть у найближчий магазин парфумерного раю не є розумним рішенням. Краще якомога більше уваги приділити своєму здоров'ю, сидячи вдома та насолоджуючись перевагами сучасного шопінгу. Проте, саме в такі непрості години хочеться спробувати щось нове та незвичайне. Уявити всю гаму пахощів та їх відтінків неможливо лише після ретельного аналізу базових та головних нот. Потрібне більш ретельне тестування, яке тепер можливе завдяки сервісу пробувати it перший від  провідного онлайн б'юті-рітейлера Україна MAKEUP. 

Онлайн-парфумерія: МAKEUP пропонує тестувати аромати, не виходячи з квартири.

МАКЕУП у партнерстві з легендарним кутюрним італійським брендом Валентино відкриває цієї осені унікальні умови для знайомства з новими ароматами — можливість Спробуйте спочатку. У разі замовлення на MAKEUP новинок брендів до нього спеціально додається окремий зразок для пробі. У будь-якому уголку України, в зручний час, не витрачаючи його на пошуки і навіть не виходячи з дому, тепер можна спробувати бажаний аромат і зрозуміти, чи підходить його звучання. 

 «Аромат створюється метрами парфумерії роками, складається з безлічі відтінків. Не варто поспішати під час дегустації, адже композиція розкривається поступово та індивідуально на кожному людині, у певних погодних умовах, і навіть залежно від настрою іноді сприймається по-різному», — уточнює Любов Калюжна, керівник з маркетингу MAKEUP. «Одягайте» новинку, ловіть шкірну ноту, вивчайте піраміду. Якщо ви знайшли те, що шукали, вітаємо вас з успішним придбанням. Ну а якщо аромат не підійшов — ви легко зможете повернути нерозкритий повномірний флакон протягом 14 днів і продовжити шукати свій парфумерний шедевр пробувати it перший. 

Ви готові зануритися у світ ароматних мрій? Нова пригода в проекті починається з випуску найочікуванішої новинки Valentino цієї осені: яскравого і незабутнього Voce Viva!