UA
RU

Усвідомлене Різдво: Тематична колекція святкового настрою від бренду Caudalie

Редагувати переклад
Який стильний подарунок вибрати під ялинку коханим жінкам? 
Усвідомлене Різдво: Тематична колекція святкового настрою від бренду Caudalie-Фото 1

Традиційно наприкінці листопаді вітрини магазинів перетворюються, вбираючись у святкові декорації, припорошуючись штучним снігом і додаючи новорічним святам класичного ностальгічного звучання. Мелодійні акорди різдвяних пісень, вечірні кіномарафони з улюбленими історіями про добро, теплоту та віру в краще, а також подарунки – десятки приємних сюрпризів та зворушливих сувенірів. 

Упевнені, що у 2020 році у ваші плани не входить малоприємне проведення часу в чергах напередодні Різдва та Нового року. Продумані подарунки завжди приємно дарувати, розуміючи, що ви вклали душу у їхній вибір, а також не пошкодували часу на продумування свого особливого освідчення. 

Подвійно приємніше, коли подарунок не тільки виглядає привабливо, і віщує блиск в очах того, хто отримав ідеальний сюрприз, але й відповідає всім сучасним трендам. Так, якщо ви плануєте ідеальний презент для подруги, мами, дочки або будь-якої іншої своєї знайомої жіночої статі, радимо підбирати ідеї з розумом. Тим більше, що багато відповідальних брендів краси вже давно приділяють особливу увагу не тільки якості своєї продукції, але і її екологічності.  

В цьому році компанія Caudalie представляє колекцію наборів, які не тільки припадуть до смаку вашим близьким, але й не завдадуть шкоди планеті. Це добірка бестселерів Caudalie, які неодмінно мають опинитися під різдвяною ялинкою. 

Усвідомлене Різдво: Тематична колекція святкового настрою від бренду Caudalie-Фото 2

Ідеї ​​для подарунків 

Вода для Краси Особи Крем-Сорбет Vinosource 

Ефективний міст, що надає шкірі натурального сяйва. 

 • Очищаючий МуссFleurde Vigne 50 мл 
 • Детокс-Маска 15 мл
 • Вода для Краси Особи, лімітована серія, 100 мл

Усвідомлене Різдво: Тематична колекція святкового настрою від бренду Caudalie-Фото 3

Крем-Сорбет Vinosource 

Секрет еластичної, зволоженої та ніжної шкіри. 

 • Очищаючий МуссFleurde Vigne 50 мл 
 • Сироватка SOS ЗволожуючаVinosource10 мл 
 • КремСорбетзволожуючий Vinosource 40 мл 

Усвідомлене Різдво: Тематична колекція святкового настрою від бренду Caudalie-Фото 4

Thé des Vignes 

Переклад: білого мускусу, неролі та імбиру, що дарують шкірі ніжний аромат. 

 • Освіжаюча Вода Thédes Vignes 50 мл 
 • Гель для душу Thédes Vignes 50 мл 
 • Поживний догляд для тіла 50 мл

Усвідомлене Різдво: Тематична колекція святкового настрою від бренду Caudalie-Фото 5

Догляд для Тіла з Обволікаючим Ефектом 

Ідеальний набір для домашнього догляду, що дає відчуття комфорту.

 • Вишуканий Крем для Рук & Нігтів 75 мл
 • Вишуканий Бальзам для Тіла 225 мл

Усвідомлене Різдво: Тематична колекція святкового настрою від бренду Caudalie-Фото 6

У 2020 році компанія Caudalie продовжує свою діяльність у галузі виробництва екологічної косметики та подвоює зусилля, спрямовані на мінімізацію несприятливого впливу на навколишнє середовище. В основі діяльності компанії лежить послідовний і цілеспрямований підхід до охорони навколишнього середовища та збереження планети, що знаходить своє втілення у реальних діях. 

 • Залучення місцевих постачальників: наші набори виготовляються та упаковуються у Франції, що дозволяє скоротити викиди CO2 на 22 тонни.
 • Відмова від надмірностей: зменшення вмісту пластику в екологічних та переробних наборах на 21 тонну паперу – на 12 тонн.

При виробництві наборів використовується перероблений пластик, папір, що виготовляється із сировини, що надходить із раціонально керованих лісів, а також фарби на рослинній основі. 

У 2012 році компанія Caudalie стала першою косметичною компанією, що приєдналася до організації 1% та цінності   Планета, і щороку перераховує 1 % загального доходу від продажу асоціаціям із захисту довкілля, що йде посадку дерев. Святкова атмосфера та усвідомлений підхід при виборі різдвяних подарунків! 

Пропонуємо вам приєднатися до красивої екологічної ініціативи, довіривши вибір подарунків для близьких і рідних в руки професіоналів. Набори від Caudalie відрізняються і високою ефективністю засобів, і свідомістю їх створення. Давайте починати новий рік з відповідальності та активної життєвої позиції! 

Статті на тему