UA
RU

Зупиніться: 5 правил для гель-лаку, які ми постійно порушуємо

Редагувати переклад
Ми любимо гель-лак на нігтях за зручність, різноманітність варіантів для нейл-дизайну і, звичайно ж, стійкість. Звикаючи до хорошого, ми часто починаємо зловживати перевагами засобу. Ми зібрали п'ять найпопулярніших помилок, які припускаються практично всіма дівчатами, які використовують це покриття. 
Зупиніться: 5 правил для гель-лаку, які ми постійно порушуємо.

Inastagram: @hollyfalconenails

Наносити гель під кутикулу. Для того, щоб скоротити кількість візитів до манікюрного салону, майстри часто наносять гель-лак глибоко під кутикулу. Робити це не варто – в основі нігтя знаходяться живі клітини, які ще не встигли ороговіти і хімічні сполуки з покриття можуть пошкодити незміцнілі тканини та стати причиною запалення.

Носити гель-лак довше двох-трьох тижнів. Полімерне покриття з часом стає міцнішим, особливо під впливом ультрафіолету. Це позбавляє нігті природної гнучкості та призводить до пошкоджень. 

Зупиніться: 5 правил для гель-лаку, які ми постійно порушуємо.

Pinterest

Знімати гель самостійно без спеціального засобу. Це дуже шкідливо для нігтьової пластини, оскільки покриття розчиняє лише засіб для зняття гель-лаку. Якщо відривати лак від нігтя, його поверхня сильно пошкоджується, і нігті починають стоншуватися і ламатися.  

Підпилювати нігті із покриттям. Механічні пошкодження гелю призводять до того, що він починає сколюватися. Якщо ви зламали ніготь із покриттям, постарайтеся акуратно його зрізати та записатися до майстра, щоб професійно зняти лак.

Використовувати побутову хімію без рукавичок. Миючі засоби ушкоджують не тільки шкіру рук, але й покриття. Лужні та кислотні засоби можуть потрапити всередину покриття та залишатися у ньому. Нітрилові рукавички допоможуть зберегти блиск та довговічність покриття.

Статті на тему