UA
  RU

  Ніколя Клотье про те, як вибрати свій аромат

  Ніколя Клотье – один із авторів новаторської парфумерної діагностики Nose – довів Костянтину Путиленку, що вибір аромату може бути справою цікавою та приємною.

  Ніколя Клотьє


  Чим відрізняється метод підбору ароматів Nose від звичайної консультації у парфумерному магазині? Це програма, над якою 2,5 роки працювали комп'ютерники у співдружності з найкращими парфумерами світу. Її база налічує 9 ароматів. Починається ольфактивна діагностика з того, що на планшеті ви вводите свої особисті дані та назви трьох ароматів, якими користуєтеся останнім часом.

  Програма складає ваш парфумерний портрет і рекомендує п'ять ароматів із асортименту бутика, в якому представлена. Наприклад, в Україні це Aromateque Concept Store. Далі консультант приносить блоттери з вибраними ароматами, і ви оцінюєте їх за шкалою від –5 до +5. Тестування проводиться наосліп. На семплах немає назв брендів, щоб жодним чином не впливати на клієнта. Приємні екземпляри консультант вводить в систему, і вона знову пропонує п'ять ароматів. Якщо серед них виявилися ті, що ви ще не скуштували, консультант запропонує їх прослухати разом із парою ароматів, які він рекомендує від себе. У результаті ви отримуєте аромат, який ідеально підходить вам зараз.


  Читайте також: Відомі парфумери про те, хто їх надихає

  Наскільки точна ця діагностика? Система постійно вдосконалюється, оновлюється, а про рівень задоволеності говорить високий рівень продажів: сім із десяти клієнтів після діагностики здійснюють покупку.

  Багато хто користується одним-двома парфумами все життя. Як переконати таких консерваторів розширити парфумерний гардероб? Спочатку порадьте їм спробувати Nose. Подаруйте сертифікат на покупку в нішевому бутіку – у жодному разі не сам аромат. Найчастіше з певним запахом людини пов'язують якісь події чи переживання. До речі, зміна аромату, до якого він був прив'язаний кілька років, може стати кращою терапією для уникнення негативних спогадів.


  Скільки ароматів має бути у гардеробі сучасної жінки? Парфумерія – це особиста тема. Якщо вам подобається пахнути однаково протягом дня, вибирайте композиції зі схожими базовими нотами, до вечора аромат може бути більш насиченим. Один парфум для офісу (найнейтральніший у колекції), другий, яким ви користуєтеся виключно на вихідних, і парфуми – на особливий випадок.

  Статті на тему