UA
RU

Парні тату на День закоханих: чи варто робити?

Редагувати переклад

Парні тату на День закоханих: чи варто робити?

 

Майстер татуювання Марія Федорівна, яка працює у жанрі little tatoo розповідає, чому не варто боятися парних татуювань та показує якими вони можуть бути. 

 

14 лютого підштовхує багатьох на ідею парного татуювання. Любити і бути коханими, мати сміливість запам'ятати кохання на все життя — це зовсім не дивний і дурний вчинок, як вважають багато противників подібних татуювань, впевнена Марія: «Не важливо, як складеться ваша доля, спогад про тепле божевілля та парний сеанс у студії тату -майстри - завжди будуть нагадувати про кохання». До того ж, парні татуювання б'ють не лише через романтичне кохання. Часто увічнити особливий малюнок хочуть подруги, батьки з дітьми, сестри чи брати. 

Парні тату на День закоханих: чи варто робити?

 

Настав час відкинути думку, що парні тату — це, то чого доведеться позбуватися в майбутньому, якщо стосунки закінчилися. Сучасні парні тату - трохи про інше. Найчастіше перша асоціація з парним татуюванням для закоханих – це імена один одного. Але сьогодні концепція парних тату дуже змінилася. Вже не доведеться виправляти ім'я коханої у минулому людини, як Джонні Депп виправив татуювання з ім'ям Вайнони Райдер з Vinona на Vino. «Це не про те, щоб набити імена один одного, а потім виправити. Не варто надто серйозно ставитися до речей. Тривога показала мені інший бік життя і те, як важливо бачити хороше у всьому. Для кожної пари я створюю індивідуальний малюнок, це щось про них обох і водночас індивідуальне для кожного. Люблю дізнаватися про клієнта більше перед сеансом, так малюнок виходить унікальнішим і особистішим». – каже Марія.

Парні тату – це як пережита удвох пригода, щось спільне, що поєднує дві різні особистості. Тому не варто боятися парних татуювань, згодом вони викликають ще тепліші спогади, каже Марія. 

Парні тату на День закоханих: чи варто робити?

 

Статті на тему