UA
RU

Pat McGrath Labs і Marc Jacobs випустили помаду

Редагувати переклад

Pat McGrath Labs і Marc Jacobs створили лімітовану помаду червоного кольору. Цей випуск присвячено 40-річчю модного бренда Marc Jacobs. 

Pat McGrath Labs і Marc Jacobs випустили помаду

Модний бренд Marc Jacobs святкує своє 40-річчя разом з бьюті-брендом Pat McGrath Labs. З цієї нагоди вийшла нова помада MatteTrance Marc Jacobs Edition відтінку Forbidden Love. Це — класичний яскравий червоний колір, який представлений лімітованою серією. 

«Для мого дорогого друга Марка. Ось й чотири десятиліття новаторського стилю! Я завжди ототожнювала цей must-have відтінок Forbidden Love губної помади MatteTrance з силою та грайливою провокацією, притаманною усім твоїм творінням. Вітаю з наступними 40 роками! З любов’ю, Пет», — прокоментувала новинку fashion-візажистка. 

Pat McGrath Labs і Marc Jacobs випустили помаду

Марк Джейкобс також подякував подрузі Пет Макграт

«З 40-річчям нас! Це перша колаборація до нашої річниці — з Pat McGrath Labs. А саме — серія помад MatteTrance Marc Jacobs Edition у відтінку Forbidden Love. Дякую тобі, Пет, за стільки років творчості та натхнення!»

Як й усі помади MatteTrance, новинка — кремова, пігментована і з матовим покриттям. Вона надає яскравий колір, довго тримається і водночас доглядає за шкірою. Помада виходить обмеженою серією. Продаватиметься за ціною 39 доларів. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Marc Jacobs, Pat McGrath Labs

Читайте також: MARC JACOBS BEAUTY ПОВЕРТАЄТЬСЯ: КОМПАНІЯ ЗАЯВИЛА ПРО ПАРТНЕРСТВО З COTY

Статті на тему