UA
RU

Періс Хілтон випустила косметику для автозасмаги

Редагувати переклад

Періс Хілтон разом з косметичним брендом Tan-Luxe випустила засіб для автозасмаги. До новинки також додається аксесуар — рукавичка для нанесення засобу.

Періс Хілтон випустила косметику для автозагару-Фото 1

Періс Хілтон об’єдналася з косметичним брендом Tan-Luxe. Разом вони випустили новий набір для автозасмаги The Future Collection. Сюди увійшли міст і рукавичка, яка допомагає правильно нанести засіб, щоб отримати рівномірну засмагу і уникнути плям. 

Періс Хілтон випустила косметику для автозагару-Фото 2

Виробники називають новинку «водою для автозасмаги» через ультралегку текстуру. В основі формули — сучасна технологія Triple Tan+, завдяки якій засіб глибше проникає, швидше проявляється та довше діє. Також у Tan-Luxe обіцяють, що новинка працюватиме з відтінком шкіри кожної людини і створюватиме індивідуальну засмагу. Плюс до складу включили інгредієнти, що доглядають за шкірою. Зокрема, стимулюють вироблення колагену та зволожують. І насамкінець додали фірмовий аромат Pink Sands, який має «створити відчуття літньої відпустки кожного дня».

Періс Хілтон випустила косметику для автозагару-Фото 3

Періс Хілтон також працювала над рекламним роликом The Future Collection, де обіграла образ світської левиці. І придумала рекламні постери.

«Я — королева маркетингу. І цей ролик такий культовий. Є три різні версії мене: ШІ, сьогоднішня та майбутня в одній кімнаті разом. А для зйомки реклами, оскільки назва аромату — Pink Sands, побудували пустелю з рожевого піску з чудовим фоном заходу сонця», — розповіла Хілтон.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Tan-Luxe

Читайте також: СЕРЕНА ВІЛЬЯМС ЗАПУСТИЛА БРЕНД ДЕКОРАТИВНОЇ КОСМЕТИКИ WYN BEAUTY

Статті на тему