UA
RU

Перший погляд: Кейтлін Дженнер – обличчя бренду MAC

Редагувати переклад

Найвідоміша жінка-трансгендер Кейтлін Дженнер оголосила про співпрацю з косметичним брендом MAC та показала перше фото з майбутньої рекламної кампанії.

Колишній олімпійський чемпіон представить лімітовану колекцію губних помад спільно з MAC, а всі гроші від продажу передасть благодійному фонду MAC AIDS Fund Transgender Initiative, спрямованому на підтримку трансгендерної спільноти.

Читайте також: Трансмісія: сім найвідоміших трансгендерів

Зважаючи на все, незабаром на нас чекає реліз рекламної кампанії за участю зірки реаліті-шоу. У ній Кейтлін Дженнер постане перед нами в золотій сукні в підлогу і з жіночним укладанням.

До речі, на своєму офіційному сайті MAC опублікував свіже інтерв'ю зі своєю новою героїнею, в якому вона знову згадала ті дні, коли була чоловіком і приховувала свої уподобання від сім'ї.

Коли я була чоловіком, я не звертала уваги на свій зовнішній вигляд, бо мені було байдуже… Але зараз усе відбувається з точністю до навпаки. Я насолоджуюся процесом. Стільки років мені доводилося ховатися, а зараз я одягаюсь і виходжу так у люди.

Статті на тему