UA
RU

Південнокорейська співачка і акторка IU стала амбасадором Estée Lauder

Редагувати переклад

У Estée Lauder — новий глобальний амбасадор. Ним стала південнокорейська співачка, авторка пісень і акторка Лі Чі Ин, відома під сценічним ім’ям IU.

Південнокорейська співачка та актриса IU стала амбасадором Estée Lauder-Фото 1

Estée Lauder призначили нового глобального амбасадора — південнокорейську співачку, авторку пісень і акторку Лі Чі Ин, відому під сценічним ім’ям IU. Вона стала першим амбасадором Estée Lauder із Південної Кореї. IU — одна із найпопулярніших і найулюбленіших артистів у Південній Кореї та в усій Азії. Вона випустила 6 студійних альбомів, 9 мініальбомів і понад 30 синглів. Також вона відома ролями у фільмах і серіалах. Зокрема, у роллю у стрічці японського режисера Хірокадзу Корееди «Брокер». 

«IU — одна з найвпливовіших митців свого часу. Завдяки своїй музиці та надзвичайній присутності в соціальних мережах вона глибоко та змістовно спілкується зі своїми шанувальниками. Ми раді співпрацювати з таким талановитим і надихаючим митцем. Її актуальність і широка популярність дозволять нам зв’язатися з новим поколінням споживачів в Азії та в усьому світі», — пояснили свій вибір в Estée Lauder.

Південнокорейська співачка та актриса IU стала амбасадором Estée Lauder-Фото 2

Співачка також зраділа новому призначенню: 

«Я неймовірно рада приєднатися до Estée Lauder. Це культовий бренд, заснований надихаючою жінкою-лідером, і його люблять так багато жінок у всьому світі. Для мене справжня честь бути частиною цього».

Перші кампанії з новою зіркою вийдуть вже у квітні. IU рекламуватиме косметичні серії Advanced Night Repair і Double Wear.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Estée Lauder

Читайте також: ДОНЬКА МОНІКИ БЕЛУЧЧІ ТА ВЕНСАНА КАССЕЛЯ ЗНЯЛАСЯ У СВОЇЙ ПЕРШІЙ РЕКЛАМНІЙ КАМПАНІЇ DIOR

Статті на тему