UA
  RU

  За мотивами королівського гамбіту: Найстильніша зачіска 2021 року 

  Редагувати переклад
  хіт Netflix про шахову королеву надихає модниць на сміливе та характерне укладання. 
  
  За мотивами королівського гамбіту: Найстильніша зачіска 2021 року - Фото 1

  Чого хочуть жінки? Герой однойменної картини витратив півтори години кінематографічного часу на те, щоб спробувати знайти відповідь на це, безперечно, риторичне питання. Кожна з нас ставить собі індивідуальні цілі, і прагнути досягти їх у рамках своєї власної гри. Ось тільки, все ж таки існує один нюанс, який є спільним для всіх представниць прекрасної статі. Бути бажаною і виглядати ідеально - два кити, на яких будується запорука жіночого щастя. 

  Якщо з першим можна впоратися насамперед за допомогою чоловіків, але саме від другого залежить те, наскільки успішним буде результат. Марі Claire завжди прагне допомогти дівчатам відшукати їхній персональний стиль, удосконалити існуючий або надати орієнтири, за якими можна легко побудувати особливий образ. Сьогодні ми обговоримо те, наскільки важливою є зачіска в узагальненому прагненні виглядати на всі сто. 

  За мотивами королівського гамбіту: Найстильніша зачіска 2021 року - Фото 2

  За допомогою ми звернулися до осіннього джерела естетики — серіалу, яке через місяці після трансляції продовжує надихати. Звичайно, йдеться про “Хіду королеви” – історію про неймовірно розумну, але не завжди розумну Бетт, чия фінальна мета – стати гросмейстером шахового світу. Саме ретро-образ героїні Ані Тейлор-Джой ми пропонуємо брати на озброєння тим, хто хоче трохи підкоригувати існуючий імідж чи кардинально змінити його. 

  Драматизм особистості Бетт Хармон стилістам та візажистам проекту вдалося наочно продемонструвати за допомогою ідеальних костюмів, характерного для 1960-х років макіяжу, а також не в останню чергу завдяки зачісці. Якщо в перших серіях глядачів бачить перед собою сильну, але поки що не зовсім сформовану дівчину із заявкою на лідерство, то ми спостерігаємо її становлення як королеви гри. Бетт переживає зростання, підйом, занепад і, нарешті, тріумфальне повернення світ шахів. Її кінцева мета - стати королевою, якою вона і є від народження.  

  За мотивами королівського гамбіту: Найстильніша зачіска 2021 року - Фото 3

  Окремим елементом сюжету є продумані краса- І fashion-образи героїні. Пропонуємо уважніше розглянути саме зачіску, адже вона найпопулярніший подіумний тренд 2021 року. Укорочене каре з мікро-човкою – яскравий етап становлення особистості героїні, але доглянута стрижка із щільно завитими локонами – кінцевий фрагмент головоломки під ім'ям Бетт Хармон. 

  Якщо ви сумніваєтеся в тому, що ретро-укладка зможе принести вам додаткові окуляри, радимо придивитися до подіумних образів моделей. Світові стилісти вперто вже кілька сезонів поспіль наголошують саме на карі, завдяки якому можна підкреслити свою зухвалу особистість, бунтарський темперамент і живу енергію. 

  Читай також: Джастін Бібер захищає свою дружину від нападок фанів Селени Гомес 

  За мотивами королівського гамбіту: Найстильніша зачіска 2021 року - Фото 4

  Можете за прикладом візажистів показів Chanel або Blumarine сезону весна-літо 2021 зберігати ретро-характер укладання, і навіть підкреслювати його за допомогою vintage аксесуарів. Наприклад, для того, щоб повторити образ французького модного будинку ChanelВам знадобиться тонкий обруч у стилі Блер Волдорф. Недбалі локони - те, що вигідно відрізняє сучасну Бетт Хармон — сильну, але не надто затиснуту і нервову.  

  За мотивами королівського гамбіту: Найстильніша зачіска 2021 року - Фото 5

  Стилісти бренду Blumarine пропонують вибирати більш інфантильні прикраси, але зберігати "зібраність" королеви шахового світу. Яскраві шпильки та підкручені локони зроблять ваше каре більш елегантним, але, як і раніше, динамічним і живим. 

  За мотивами королівського гамбіту: Найстильніша зачіска 2021 року - Фото 6

  Якщо вам подобається ідея щільних хвиль, але хочеться додати більше темпераменту в образ, рекомендуємо придивитися до візуального натхнення модного італійського будинку Dolce & Gabbana. Подіумні образи моделей транслюють, що могло б статися, якби Бетт свого часу познайомилася з Кармен Мірандою, і перейняла дещицю її енергійності. Якщо ви боїтеся вибирати образ у стилі дівчини з Іпанеми, зупините вибір на щільних локонах, але жвавість образу підкресліть за допомогою яскравого макіяжу, а не об'ємних флористичних деталей. 

  За мотивами королівського гамбіту: Найстильніша зачіска 2021 року - Фото 7

  За мотивами королівського гамбіту: Найстильніша зачіска 2021 року - Фото 8

  Нарешті, каре у стилі Бетт Хармон може стати коханим краса-Образом сучасної бізнес-леді - жорсткої і принципової, але що дозволяє собі витрачати час на аналіз актуальних трендів. Укладання весняно-літніх показів 2021 модних будинків Хьюго Boss и альберта Ferretti - Ода класичній зачісці каре. В даному випадку завиті локони дещо втрачають свою енергію, і перетворюються на подобу недбалих хвиль. Згадайте, саме таку зачіску воліла носити Бетт, коли її життя більше не здавалося таким вже ідеальним. Єдина відмінність від героїні "Ходу королеви" в тому, що недбалість укладання ми вибираємо самі, не прагнучи саморуйнування. 

   

   

  Статті на тему