UA
RU

Чому косметика – це насамперед лікування, а не прикраса

Редагувати переклад

 

Мільйони жінок у всьому світі використовують косметику, щоб підкреслити свою красу. Однак косметика – це не лише декоративні засоби, а й лікувальні. Красива шкіра завжди була в моді. Правильний догляд за шкірою дозволяє надовго зберегти її молодість, сяйво та здоров'я. Ми обговорили цю тему з Юлією Третьяк – бренд-менеджером компанії Grand Cosmetic, експертом з роботи з косметологічним брендом Обагі. У сфері краси Юлія працює вже понад 15 років та спеціально для Marie Claire розповідає про доглядову косметику, особливості її підбору та застосування.

Що таке лікувальна косметика

Про лікувальну косметику часто можна почути у телевізійній рекламі та на сторінках глянцю. Її можна побачити на засклених поличках в аптеці та в рекомендаціях бьюті-блогерів. Важливо розуміти, що лікувальна чи доглядова косметика – це не косметика у звичному значенні цього слова. Вона створюється спеціально на вирішення серйозних дерматологічних проблем. До такої косметики відносяться препарати, що дають виражений ефект при лікуванні тієї чи іншої патології шкіри.

Чому косметика - це насамперед лікування, а не прикраса.

Важливо також відрізняти природні біологічні процеси, які з віком починають відбуватися зі шкіри обличчя від захворювань. Так, поява зморшок, погіршення кольору та втрата еластичності не є медичними проблемами. Звичайно, кожна жінка хоче зберегти свіжу підтягнуту шкіру якнайдовше. Тому для профілактичних цілей та уповільнення цих процесів можна користуватися як аптечною, так і будь-якою іншою якісною косметикою. Головне, щоб вона підходила саме вам.

Кому потрібна доглядова косметика

Якщо ви помічаєте очевидні проблеми, такі як почервоніння, пігментні плями, лущення, схильність до алергії, надмірна жирність, варто звернути увагу на лікувальну косметику. Це може бути саме той випадок, коли косметичні засоби допоможуть позбавитися неприємних проявів або хоча б полегшать їх без додаткового лікування.

У випадку, якщо ви страждаєте на серйозні дерматологічні захворювання, не займайтеся самолікуванням - ви можете посилити ситуацію. Якщо проблема викликана внутрішніми проблемами, спочатку необхідно звернутися до лікаря для того, щоб поставити правильний діагноз.

Чому косметика - це насамперед лікування, а не прикраса.

До проблем медичного характеру відносяться: вугровий висип, себорейний дерматит, акне, екзема, розацеа, купероз, сильна алергія та інше. Крім спеціалізованих аптечних косметичних засобів (вони, безумовно, ефективні у цих випадках), необхідне комплексне лікування, рекомендоване лікарем.

Пам'ятайте, що засоби, призначені для одного пацієнта, можуть не підходити іншому. Тому відкиньте поради подруг про чудо-кошти, які допомогли їм. Запишіться на прийом до дерматолога, за необхідності здайте аналізи і лише потім приступайте до лікування.

Чому варто інвестувати у догляд, а не тільки в макіяж

Бум догляду за шкірою відображає турботу про здоров'я, прагнення до чистішого харчування, якісного сну та фізичних вправ. Догляд за шкірою та покращення її стану вже розглядається не просто як турбота, а як життєво важливий компонент догляду за собою. Якщо кілька років тому можна було спостерігати одержимість контуруванням та макіяжем full-face, то зараз його місце зайняла чиста шкіра та макіяж у стилі #iwokeuplikethis.

Чому косметика - це насамперед лікування, а не прикраса.

Якісний догляд за шкірою дає свої видимі ефекти, серед яких запобігання ранньому старінню, збереження шкірою вологи та підтягнутості. Варто також розуміти, що вкладення догляду за шкірою мають більш тривалий ефект, ніж покупка чергового декоративного продукту. Звісно, ​​ми не закликаємо повністю відмовлятися від макіяжу. Правильно підібраний консилер може допомогти приховати наслідки безсонної ночі, правильно нанесений хайлайтер — зробити ніс тоншим, а губи пухкішими, а бронзер — підкреслити гостроту вилиць. Однак, маючи доглянуту шкіру, можна наносити менше макіяжу. Тоді проходячи повз дзеркало вранці, можна захоплено вигукнути "I woke up like this", і це буде чистою правдою.

 

 

 

 

 

Статті на тему