UA
RU

Чому не варто пити каву натще

Редагувати переклад
Звичка пити каву зранку може негативно впливати на наше здоров'я.
Чому не варто пити каву натще - Фото 1

Скільки разів на тиждень ви починаєте свій день із кавою? Ми думаємо, що принаймні п'ять, оскільки кава необхідна більшості людей, щоб прокинутися та почати нормально функціонувати. Для багатьох саме з кави починається день, а не зі сніданку, як належить.

Читайте також: ЯК ШВИДШЕ ПРОКНУТИСЯ І ЗАЛИШАТИСЯ БОДРОЮ З ранку

Але, виявляється, ця звичка, пити каву натще, може завдати непоправної шкоди здоров'ю, особливо якщо у вас проблеми зі шлунком. У дослідженні, опублікованому Національним центром Біотехнологічної інформації, йдеться про вплив кави (зокрема без кофеїну) на стінки шлунка. Вчені центру виявили, що кава викликає збільшення шлункової кислоти, що може спричинити такі симптоми, як здуття, розлад шлунка та печію.

Чому не варто пити каву натще - Фото 2

Крім того, доктор Адам Саймон пояснив, як кава, випита натще, впливає на наш організм іншими способами.

Він може потенційно провокувати зневоднення. Це може вплинути на ваш пульс, викликаючи нерегулярне серцебиття, тиск на серці, і це негативно впливає на кров'яний тиск. Занадто велика кількість кофеїну може викликати тремтіння по тілу і навіть зміну настрою.

Також кава вранці натще може порушити біологічний годинник організму. Організм виробляє гормон кортизолу (він допомагає мобілізувати організму енергію під час стресу) саме з 8 до 9 ранку, щоб ваш організм повністю прокинувся.

Читайте також:7 НЕОЧЕКАННИХ РЕЧІВ, ЯКІ ПОГА ВІДПОВІДАЮТЬСЯ НА ЗДОРОВ'Я

Вчені виявили, що розпивання кави в цей час може стати на заваді цьому природному процесу і зменшити рівень кортизолу. А це означає, що, зрештою, кава стає єдиним способом прокинутися.

 

Статті на тему