UA
  RU

  Чому варто спробувати японську косметику

  Редагувати переклад

  Чому варто спробувати японську косметику

  Японці завжди мали особливий естетичний світогляд. З одного боку, вони довгий час були шанувальниками канонів штучної краси, зокрема вибіленої шкіри або яскравого лялькового макіяжу. З іншого боку — завжди захоплювалися естетикою природи: цвітінням сакури чи шибазакури, прибережним ландшафтом, бамбуковими лісами тощо. Сучасні японці поєднують захоплення новітніми технологіями з умиротвореним спогляданням природної краси, що позначилося і розвитку бьюті-індустрії у країні. Фахівці косметичних брендів Японії використовують сучасні інновації, стежать за трендами та розробляють ефективні формули на основі рослинних екстрактів та олій.


  як правильно вибрати японську косметику

  Популярність брендів із Японії. У чому секрет?

  Далека країна сонця щоразу стає нам ближче завдяки продуктам, за допомогою яких вона завойовує прихильність споживачів у всьому світі. Багато японських брендів розширили свій вплив, створивши гідну конкуренцію європейським та американським компаніям.

  Розетка

  Рослинні екстракти, високий вміст колагену та використання різних сортів глини - відмінні риси косметики для вмивання та видалення макіяжу, кремів та зволожуючих есенцій Розетка. Для проблемної шкіри у виробника є колекція ефективних відновлювальних засобів із унікальними формулами. Наприклад, паста для вмивання бренду містить очищувальну глину, екстракти сої, хауттюйнії серцеподібної, оксамиту амурського. Після нанесення засобу з такими унікальними компонентами шкіра стає свіжою, шовковистою та сяє природною красою.


  плюси та мінуси японської косметики

  Shiseido

  Запатентовані наукові розробки та традиційний досвід у сфері догляду за шкірою – особливості компанії Shiseido, створеної ще у 1872 році. Цей бренд став символом вишуканості завдяки увазі до деталей та суворого дотримання стандартів якості. Він допомагає багатьом жінкам відчути свою винятковість за допомогою елітних косметичних засобів для очищення та догляду за шкірою, а також для створення різних макіяжів. Продукт для особи Ultimune Power Infusing є бестселером компанії. Він має унікальну формулу, що стимулює процеси відновлення та омолодження, а також захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища. Це дуже важливо за умов екології сучасних міст.

  що таке японська косметика

  Isehan

  Одним із досвідчених виробників декоративної косметики є Isehan. Цей японський бренд не втрачає популярності вже майже 200 років. Історія компанії почалася з виробництва яскравих помад для макіяжу в стилі гейші, а сьогодні її технологи виготовляють косметику для створення різноманітних образів від повсякденних до яскравих. Незмінним залишається одне — високі стандарти якості, які дотримуються кожному етапі виробництва. Тинт-бальзам Isehan не лише надає губам соковитий відтінок, але й зволожує шкіру, усуває лущення та візуально збільшує їх обсяг. Цей продукт містить рослинні екстракти, колаген та гіалуронову кислоту, тому забезпечує ефективний догляд за шкірою губ.

  Бьюті-бренди Японії можуть здивувати не лише різноманітністю продукції, але й унікальним поєднанням компонентів, рецептурами з цінними та незвичайними для нас східними рослинами. Контроль якості косметики складає державному рівні, а виробники несуть особисту відповідальність за безпеку споживачів їхньої продукції. Японські бренди завжди прагнули зберегти чисту репутацію і бути конкурентоспроможними, тому й набули популярності у всьому світі.


   

  японська косметика

  Переваги японської косметики

  • Унікальні формули. Технології японських компаній використовують місцеві натуральні компоненти, збагачені вітамінами та мінералами, для покращення стану шкіри та створення бажаного ефекту. Вони комбінують складові на основі типу шкіри та проблеми, яку потрібно вирішити, використовуючи сучасні наукові розробки та досвід поколінь.
  • Добросовісне дотримання стандартів якості. Японська косметика створила справжній wow-ефект у бьюті-індустрії насамперед завдяки органічному складу, безпека якого підлягає суворому контролю на кожному етапі виробництва.
  • Тривалий косметичний ефект. Японські експерти створюють б'юті-продукцію, враховуючи, як довго результат від використання буде незмінним, і віддають перевагу комплексному підходу для тривалого ефекту від догляду за шкірою.

  Занурена в традиції японська індустрія краси досить ефективно застосовує останні наукові розробки та вдосконалюється рік у рік. Навіть бренди, засновані ще у ХІХ столітті, активно використовують останні інновації та стежать за модними тенденціями. Японська косметика - це продукція, яку потрібно спробувати, адже унікальний досвід стародавнього народу в поєднанні з сучасними технологіями приносить бажаний результат і допомагає створити особливий стиль.