UA
  RU

  Майже смертельний досвід Емілії Кларк змусив її відмовитись від косметичної хірургії. 

  Глобальний амбасадор бренду Clinique після того, як двічі ледь не померла від крововиливів у мозок, не готова боротися зі зморшками хірургічним способом. Втім вона нічого не має проти спеціального крему.  
  Майже смертельний досвід Емілії Кларк змусив її відмовитися від косметичної хірургії.

  Емілія Кларк.
  Credit: Clinique

  Тепер, коли Емілія Кларк стала бренд-амбасадором однієї з провідних компаній з виробництва косметики, вона просто не має права говорити про те, що пробувала робити ін'єкції краси. Втім, неприємне знайомство зірки "Ігри престолів" з подібною медициною теж спричинило дуже радикальну думку Кларк. 


  «Якщо хтось скаже, що мені потрібно щось зробити, щоб відповідати дурним стандартам краси, які встановило суспільство, я не мовчатиму. Я не впевнена в тому, як я виглядаю, але я наважусь відповісти тому, хто має особливу думку щодо моєї зовнішності, що я не хочу його чути”. 

  Кларк знадобилося відновлення після двох життєво важливих операцій на головному мозку (її перша аневризму відбулася в 2011 році, після чого їй була потрібна ще одна, майже смертельна операція в 2013 році для другої аневризми), щоб зрозуміти, що справжня краса виходить зсередини. 


  “Щасливі моменти, коли ти був абсолютно задоволений усім — те, що ти згадуватимеш на смертному одрі. Ти точно не думатимеш про моменти, коли робила супермилі селфі”.

  Читай також: Том Холланд показав романтичне селфі з Зендая у її 25-й день народження. 

  Майже смертельний досвід Емілії Кларк змусив її відмовитися від косметичної хірургії.

  Емілія Кларк.
  Credit: Clinique

  “Після операції через те, що я була не надто впевненою в собі та наляканою, я все відшкодовувала на тому, як я виглядаю. З віком я зрозуміла, що люди красиві, коли вважають себе такими”.


  Саме фокусування на моменти, коли Емілія була по-справжньому щасливою, допомагає їй почуватися красивою. 

  “Коли ти танцюєш під улюблену пісню, бо просто не можеш цьому чинити опір. Коли ти разом зі своїми друзями, і вони кажуть щось таке смішне, що ти вже не можеш стримуватись. У тебе від сміху може вилетіти буріто і пролетіти через увесь зал ресторану, і це саме той момент, коли всі в закладі обернуться, і подумають, що ця людина проживає на повне життя. Це і є краса”. 

  Що ж до практичних порад підтримки краси, то Кларк упевнена, що ранкова медитація, а також йога, як і власне догляд за своєю шкірою за допомогою косметики, ідеально виконують функції підтримки природної привабливості обличчя.    

  Статті на тему