UA
RU

Під прицілом камер: 7 актуальних hair-прийомів сезону “осінь-зима” 2021/22 

Редагувати переклад
Розглядаємо найстильніші beauty-образи з головних подіумів столиць моди. 

Літо добігає кінця, і це може означати лише одне — настав час доглядати нові виразні способи самопрезентації. Для того, щоб не помилитися в такому педантичному питанні, як зачіска, стрижка або навіть мінімальні коригування своєї зовнішності, варто довіритися професіоналам. А хто краще розуміється на актуальних способах самовираження, ніж провідні перукарі та hair-стилісти? 

Вивчаємо не найактуальніші стрижки, а лише можливості підкоригувати свої зачіски. Розглядаємо стильні прийоми, які не коштуватимуть вам обрізаного волосся, а лише грамотно скоригують вже існуючий образ, дещо освіживши його напередодні нового сезону. Який проділ зробити? Як стилізувати довге волосся, і що незвичайного можна вигадати, працюючи з каре і бобом? Представляємо 7 хитрощів, які будуть личити кожній незалежно від віку, типу зовнішності або уявлень про красу. 

Під прицілом камер: 7 актуальних hair-прийомів сезону “осінь-зима” 2021/22 -Фото 1

низький хвіст 

Незважаючи на те, що чоловіки визнають таку зачіску чи не найасексуальнішою, стилісти люблять грати з її варіаціями. Та й кого цікавить думка протилежної статі, коли мова заходить про зовнішність жінки та її впевненість у собі? Якщо вам щиро подобається низький хвіст, і ви відчуваєте достатньо сміливості, щоб протистояти стереотипам, повторюйте зачіску. Можете навіть прикрасити її кількома акцентними шпильками, щоб показати свій персональний протест проти громадської думки. 

Під прицілом камер: 7 актуальних hair-прийомів сезону “осінь-зима” 2021/22 -Фото 2

info@imaxtree.com

Проділ посередині 

Однією з рис зовнішньої естетики покоління Z є проділ посередині. Якщо міленіали використовували бічний розділ, то сучасна молодь, яка і править бал в реальності, воліє щось сміливіше. Зверніть увагу, що цей hair-прийом з осінньо-зимового показу Dior не є універсальним, а тому перш ніж підлаштовувати своє волосся під модні віяння, обов'язково поекспериментуйте, переконавшись, що таке укладання вам личить. 

Під прицілом камер: 7 актуальних hair-прийомів сезону “осінь-зима” 2021/22 -Фото 3

info@imaxtree.com

Хвилі 

Певний лідер сезону, варіації на який можна було помітити чи не на кожному показі осінньо-зимового сезону 2021/22. Так звані "пляжні хвилі" відмінно виглядають на будь-якій довжині і особливо в комплекті з чубчиком. Дух волелюбних 1970-х залишається, як і раніше, популярним, а його beauty-прояви як ніколи привабливими. 

Під прицілом камер: 7 актуальних hair-прийомів сезону “осінь-зима” 2021/22 -Фото 4

Надано прес-службою

Волосся до волоска 

Що ж до найконсервативнішого, старанного і навіть злегка зарозумілого beauty-образу осінньо-зимового сезону 2021/22, то тут першість безсумнівно дістається образам з показу Fendi. Гладке волосся, укладене у високий і, увага, акуратний (!) пучок, знову стає популярним. І цілком імовірність, що після нескінченно довго періоду розслабленості дівчата можуть знову полюбити аристократичний образ у стилі світських дів 1990-х. 

Читай також: Оголошено список гостей Met Gala 2021: Чому не всі задоволені

Під прицілом камер: 7 актуальних hair-прийомів сезону “осінь-зима” 2021/22 -Фото 5

info@imaxtree.com

плетіння 

Багатьох fashion- та beauty-оглядачів зачарували скромні і такі ненав'язливі плетіння, як у моделей на осінньо-зимовому показі 2021/22 бренду Etro. Дві коси, створені з передніх пасм у обличчя, повертають нас за часів Шерон Тейт, коли всілякі плетиви були особливо популярними. У минулому подібна зачіска у виконанні Марго Роббі вже зачаровувала багатомільйонну публіку, але повторення, як відомо, мати вчення. Тому всі ті, хто не опанував урок краси, можуть з радістю приступати до beauty-занять в очікуванні нового сезону. 

Під прицілом камер: 7 актуальних hair-прийомів сезону “осінь-зима” 2021/22 -Фото 6

info@imaxtree.com

Етнічні нюанси 

Дивно, але останнім часом багато брендів начебто забули про правило загальної концепції показу, дозволяючи виходити на подіуми своїм моделям з їх оригінальними hair-образами. І навіть більше, ще на кастингу відбір відбувається таким чином, щоб відшукати якнайбільше нестандартних, самобутніх осіб та характерів, однією з рисою прояву яких і є зачіска. Саме тому нас анітрохи не дивує той факт, що афрокоси стали одним із головних beauty-прецендентів показів осінньо-зимового сезону 2021/22. 

Під прицілом камер: 7 актуальних hair-прийомів сезону “осінь-зима” 2021/22 -Фото 7

Вологий ефект 

Мабуть, саме цей спосіб укладання волосся багато хто вже забув. Зазвичай, ефект вологого волосся знову стає популярним ближче до літа, як спосіб нагадати про розслабленість сезону та натхнення пляжною естетикою. Проте, деякі дизайнери та стилісти, як, наприклад, ті, що створювали образи моделей осінньо-зимового сезону 2021/22 показу бренду AMI, пропонують і в прохолодну пору року час від часу згадувати про натхнення влітку. Тим більше, що таке укладання ідеально акцентує увагу на особливостях обличчя, дозволяючи продемонструвати його найвизначніші риси. 

 

Статті на тему