UA
RU

Позитивні емоції на відстані вдиху: українська компанія аромабрендінгу Ol.factory створила нову лімітовану колекцію «BRAVE»

Позитивні емоції на відстані вдиху: українська компанія аромабрендінгу Ol.factory створила нову лімітовану колекцію «BRAVE»-Фото 1

 

Аромат — потужний інструмент впливу на емоційний та фізичний стан людини. Аж саме аромати діють на підсвідомість людини сильніше, ніж музика чи навіть візуальний контент. Цього літа вас чекають два нових авторських аромати з яких складається колекція "BRAVE" by Ol.factory – Радість та Енергія. 

 

«Ми невелика компанія, але у нас дуже велика місія – створювати позитивні емоції на відстані вдиху. Ми створюємо аромати, які дарують людям різні позитивні емоції. На нашу думку, це саме ті композиції, які допоможуть поповнити внутрішній ресурс, щоб мати внутрішні сили підтримувати близьких, боротися і рухатися до перемоги». – наголошує команда Ol.factory

Аромати нової колекціїBRAVE» - Радість та «Енергія»— інтегровані в дифузори, парфумовані свічки та автомобільні сашіЗавдяки цим форматам ви можете створити бажаний настрій у будь-якому просторі.

«Ми створили їх мінімалістичному артдизайні, щоб акцентувати на патріотичних кольорах нашого прапора». – зазначають представники бренду.
Про аромати:

«Енергія» — кедр та ветивер розслаблюють та дарують душевний спокій, а квітковий букет з нотами магнолії та розового перцю мотивують до дій. Соковий апельсин і грейпфрут наповнюють радісною енергією миттєво.

Склад:
верхні ноти: апельсин, грейпфрут, розовий перець
ноти серця: квітковий букет, магнолія
шлейфові ноти: ветивер, мох, кедр

Радість — тепла композиція пряних нот імбиру, гвоздикового дерева та сандалу розкриває радість. Цитрусові ноти в поєднанні із заспокійливим ветивером допомагають відчути підйом. Акорди карамельного ірису, ванілі та какао заряджають позитивом.

Склад:
верхні ноти: апельсин, лимон, імбир, гвоздика
ноти серця: смола елемі, карамельний ірис, какао, кедр
шлейфові ноти: сандал, ветивер, ваніль, амбра, білий мускус

Статті на тему