UA
RU

Переваги касторової олії для вашої краси та здоров'я

Редагувати переклад
Воно може навіть потіснити з першого місця кокосове масло. 

Переваги касторової олії для вашої краси та здоров'я.

Давайте розглянемо основні переваги рицинової олії!

Повертає шкірі сяйво

Якщо ви хочете мати чисту шкіру, що світиться, то дбайте не тільки про креми і маски. Гербаліст Кеті Панде каже: «Дуже просто повернути шкірі здоров'я — використовуйте рицинова олія, яка підтримує роботу печінки. Для цього просочіть їм шматок тканини і розмістіть на шкірі в районі печінки (під правими грудьми). Залиште цю «примочку» як мінімум на годину, а краще на ніч – результат вас здивує». Поки що складно пояснити, як протікає біохімічний процес при цьому методі, але точно відомо, що рицинова олія стимулює роботу лімфатичної системи та збільшує активність деяких лімфоцитів, як результат – організму легше виводити токсини та шкідливі речовини.

Переваги касторової олії для вашої краси та здоров'я.

Захищає від появи зморшок

В anti-age догляді ми часто ігноруємо силу натуральних засобів, повністю покладаючись на сильнодіючі сироватки і ін'єкції. Панде радить звернутися за допомогою до касторової олії. Воно проникає у шкіру та бере участь у виробленні організмом колагену та еластину, які відповідають за пружність шкіри. Ви чудово знаєте про чудодійні властивості цих білків, які всіляко опираються старінню шкіри. Для того, щоб вплинути на цей процес, змочіть ватяні диски рициновою олією і протріть шкіру обличчя перед сном. 

Читайте також: ЕФІРНІ ОЛІЇ ДЛЯ СУХОЇ ШКІРИ

Переваги касторової олії для вашої краси та здоров'я.

Стимулює ріст волосся

Ви напевно знаєте про те, що рицинова олія часто використовується при виробництві homemade сироваток для росту волосся, вій і брів. Існує відразу дві теорії, що підтверджують дію олії. Одна говорить, що рицинолева кислота сприяє інгібуванню гормонів, пов'язаних з випаданням волосся та облисінням. В основі другої теорії лежить думка, що вся справа в гідратуючих та цілющих властивостях касторової олії. Використовуючи його для масажу голови, ви зволожуєте шкіру та стимулюєте кровообіг, що призводить до прискорення росту волосся.

Переваги касторової олії для вашої краси та здоров'я.

Рятує від посічених кінчиків

У касторовій олії містяться Омега-3 жирні кислоти, амінокислоти та вітамін Е, які сприяють здоров'ю та силі волосся (а це означає, що настав час забути про посічені кінчики!). Для цього введіть у свій beauty-ритуал таку процедуру: вилийте трохи олії на долоню, розітріть її і нанесіть на кінчики волосся. Якщо вам потрібен ефективніший засіб, зробіть маску на основі касторової та кокосової олії. Нанесіть суміш на волосся та залиште на ніч.

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему